Kontaktujte nás info@robotoys.sk
154 ks
Počet kusov
0.3 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Orgován ROWOOD TW021

12,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
10 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 18. júna
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 18. júna
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Prijmite podmanivý šarm dreveného modelu, ktorý symbolizuje prvú lásku a pokoj. Tento fialový model so svojimi svetlofialovými kvetmi rozkvitajúcimi na jar vdýchne do vášho okolia nádych prirodzenej elegancie.

Tento DIY model dreveného kvetu sa dodáva so 154 predfarbenými kúskami, ktoré vám ušetria čas na montáž. Model je určený pre deti od 8 rokov a dá sa jednoducho zložiť do 30 minút bez potreby lepidla. Vďaka tomu je to perfektná aktivita pre začiatočníkov aj pre malé deti.

Flexibilná stonka a otočný kvetinový dizajn vám umožňujú vytvoriť jedinečný kvetinový aranžmán. Či už ju chcete vystaviť samostatne v priloženom ekologickom kraftovom kvetináči alebo ju spárovať s inými kvetmi zo série a vytvoriť tak úžasnú kyticu, model Orgovánu ponúka nekonečné možnosti.

Drevený model orgovánu je však viac než len dekoratívny kúsok. Zistenie toho, ako rôzne časti do seba zapadajú, podporuje kognitívne cvičenie a zvyšuje pozornosť venovanú detailom. Živé farby dreveného kvetu navyše prinesú do vášho priestoru nikdy nevädnúcu eleganciu, vďaka čomu je cenným doplnkom vášho domova.

Model orgovánu je vyrobený z odolného lipového dreva z vysokej zemepisnej šírky severnej studenej zóny. Drevo je jemné a rovnomerné, má hodvábny lesk a je odolné voči opotrebovaniu, korózii a nie je ľahké ho prasknúť. 

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 8 rokov, s odhadovanou dobou montáže 0.32.3 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 103
Počet kusov 154 ks
Čas montáže 0.3 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 8
Dĺžka 70 mm
Výška 255 mm
Šírka 75 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!