Kontaktujte nás info@robotoys.sk
581 ks
Počet kusov
3 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Kytica kvetov ROWOOD TW01H

42,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
38 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 18. júna
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 18. júna
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Zažite radosť z aranžovania kvetov s drevenou kyticou. Táto sada kytíc pre domácich majstrov vám umožní navrhnúť jedinečnú, nikdy nevädnúcu kyticu, ktorá dodá nádych elegancie každému priestoru.

Súprava obsahuje 581 dielikov a obsahuje štyri hlavné kvety - slnečnicu, orgován, ružovú ružu a červenú kaméliu, spolu s výplňovými kvetmi vrátane eukalyptov, zelených plodov a zelených stoniek. Každá kvetina je starostlivo vyrobená z vysokokvalitného lipového dreva vybraného pre svoju silu, odolnosť a krásnu kresbu.

Nastaviteľné stonky a flexibilné kvety vám umožnia vytvoriť harmonický aranžmán, ktorý vyhovuje vášmu štýlu. Súprava obsahuje aj dvojfarebný baliaci papier, ktorý vám umožní vytvoriť úžasnú kyticu.

Montáž je jednoduchá, s priemerným časom dokončenia približne 3 hodiny, vďaka čomu je vhodná pre deti od 8 rokov. Veľkosť balenia je 307x227x68 mm a veľkosť zostavy je 260x150x400 mm.

Drevená kvetinová kytica ROWOOD TW01H je viac než len DIY projekt. Je to príležitosť vyjadriť sa prostredníctvom jazyka kvetov. Každá ručne vyrobená kytica sa stáva hodnotným darčekom, ktorý srdečne požehná milovanej osobe.

Drevená kvetinová kytica, vyrobená s precíznosťou a starostlivosťou, je dôkazom krásy prírody a umenia aranžovania kvetov. Zažite upokojujúci účinok aranžovania kvetov, ako to cituje Journal of Physiological Anthropology, a prineste si domov očarujúce čaro drevenej kytice ešte dnes.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 8 rokov, s odhadovanou dobou montáže 35 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 100
Počet kusov 581 ks
Čas montáže 3 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 8
Dĺžka 130 mm
Výška 440 mm
Šírka 260 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!