Kontaktujte nás info@robotoys.sk
106 ks
Počet kusov
0.3 h
Čas montáže
2 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Červená ruža ROWOOD TW042

12,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
20 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 18. júna
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 18. júna
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Ponorte sa do sveta drevených remesiel s Červenou ružou. Tento nádherný model vyrobený z lipového dreva vysokej šírky je dôkazom lásky, vášne a romantiky. So 106 predfarbenými dielikmi zostavíte tento podmanivý model len za 30 minút.

Tento model je symbol hlbokej náklonnosti a túžby. Jeho žiarivý odtieň a realistický dizajn z neho robia dokonalý darček na vyjadrenie úprimných emócií. Či už je to jedna červená ruža alebo kytica, tento model znamená množstvo lásky a obdivu.

Červená ruža sa dodáva s kraftovým kvetináčom, ktorý vám umožní vystaviť ho v celej jeho kráse. Ale to nie je všetko. Môžete ho tiež spárovať s inými kvetmi zo série a vytvoriť tak úžasnú kyticu. Otočný dizajn kvetu a flexibilná stonka uľahčujú vytvorenie vášho jedinečného kvetinového aranžmánu.

Červená ruža je však viac než len model alebo zážitok; je to kus umenia. Drevená kvetina so svojimi žiarivými farbami vnesie do vášho priestoru nikdy nevädnúcu eleganciu. Je to perfektná domáca dekorácia pre tých, ktorí oceňujú krásu prírody a čaro drevených remesiel.

Zistenie toho, ako rôzne časti do seba zapadajú, podporuje kognitívne cvičenie a zvyšuje pozornosť venovanú detailom. Navyše je vhodný pre nováčikov a malé deti vo veku 8+.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 8 rokov, s odhadovanou dobou montáže 0.32.3 hodín. Obtiažnosť je stredná, vyžaduje trpezlivosť a koncentráciu.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 101
Počet kusov 106 ks
Čas montáže 0.3 h
Obtiažnosť 2 / 5
Odporúčaný vek 8
Dĺžka 65 mm
Výška 210 mm
Šírka 85 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!