Kontaktujte nás info@robotoys.sk

O nás

Robotoys

Vitajte na stránke Robotime! Sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť širokú škálu vzdelávacích a zábavných zostáv pre domácich majstrov, vrátane drevených skladačiek, 3D mechanických modelov a ďalších.

Naše produkty sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality a navrhnuté s ohľadom na inovácie. Či už chcete vyzvať svoju myseľ náročnou hádankou alebo si postaviť svoj vlastný mechanický model, naše produkty vám určite poskytnú hodiny zábavy a vzdelávania.

Kvalita a produktivita sú naše podnikanie

Naše produkty sú vyrábané podľa noriem GMP (Good Manufacturing Practice). Naša spoločnosť pracuje na systéme manažérstva kvality a našou prioritou je vždy spokojnosť zákazníka.

Kvalita

Snažíme sa o dokonalosť vo všetkom, čo robíme, od dizajnu našich produktov až po materiály, ktoré používame. Veríme, že kvalita je základom nášho úspechu a sme odhodlaní dodávať našim zákazníkom to najlepšie.

Smerovanie

Poháňa nás jasný zmysel pre smer a účel. Veríme, že vytváraním produktov, ktoré podporujú učenie a kreativitu, môžeme pozitívne ovplyvniť životy ľudí a prispieť k lepšiemu svetu.

Etiketa

Ochotne vám zodpovieme akýkoľvek váš dotaz, poradíme vám s výberom, prípadne si radi vypočujeme aj vaše pripomienky, ktoré nás posúvajú vpred.

Hodnoty

Spokojný zákazník je pre nás to najdôležitejšie, nakoľko sa každý deň snažíme čo najviac zlepšovať naše služby.

Vízia

Veríme, že tým, že si udržíme náskok a predvídame potreby našich zákazníkov, môžeme pokračovať v raste a dosiahnuť našu víziu stať sa globálnym lídrom v priemysle hračiek pre domácich majstrov a vzdelávacích hračiek.

Udržateľnosť

Zaviazali sme sa minimalizovať náš vplyv na životné prostredie a podporovať trvalo udržateľné postupy vo všetkých aspektoch nášho podnikania. Veríme, že zodpovedným a etickým konaním môžeme prispieť k lepšej budúcnosti pre všetkých.