Kontaktujte nás info@robotoys.sk
113 ks
Počet kusov
0.3 h
Čas montáže
2 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Červená kamélia ROWOOD TW031

12,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
30 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 18. júna
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 18. júna
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Ponorte sa do sveta kvetinového umenia s Červenou kaméliou. Tento ručne vyrobený drevený model je viac než len DIY projekt; je to cesta do srdca krásy prírody. Táto súprava so 113 kusmi na zostavenie je ideálna pre každého vo veku 8+ a môže byť dokončená za približne 30 minút.

Červená kamélia, známa svojim žiarivým odtieňom, symbolizuje lásku, vášeň a hlbokú túžbu. Je to vynikajúci prejav náklonnosti a oddanosti, vďaka čomu je ideálnym darčekom pre romantické príležitosti alebo gestá úprimných emócií. Elegantné a podmanivé kvety červených kamélií tiež predstavujú krásu a obdiv a dodávajú nádych sofistikovanosti a šarmu akémukoľvek prostrediu.

Flexibilný dizajn kvetu a stonky vám umožní vytvoriť jedinečný kvetinový aranžmán. Predveďte svoj výtvor v priloženom ekologickom kvetináči Kraft alebo ho spárujte s inými kvetmi zo série a vytvorte úžasnú kyticu.

Súprava obsahuje vopred zafarbené drevené dieliky, ktoré vám ušetria čas na montáž, a ozdobné kartičky, na ktoré môžete napísať úprimný odkaz svojmu milovanému. Objavte roztomilosť spodnej malej záhrady s mini kvietkami, ktoré sú súčasťou balenia.

Červená kamélia nie je len model; je to cenný dar, ktorý hovorí rečou kvetov. Je to umelecká domáca výzdoba, ktorá do vášho priestoru prináša nikdy nevädnúcu eleganciu. Zostavenie modelu podporuje kognitívne cvičenie a zvyšuje pozornosť venovanú detailom, čo z neho robí zábavnú a vzdelávaciu aktivitu.

Vyrobené pomocou vysoko presnej technológie laserového rezania v ustálenom stave, všetky diely úplne pasujú, čo zaisťuje hladký a príjemný zážitok zo stavania. Model je vyrobený z odolného lipového dreva z vysokej zemepisnej šírky severnej studenej zóny, známej svojou pevnosťou, jemnou a rovnomernou kresbou a odolnosťou voči opotrebovaniu a korózii.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 8 rokov, s odhadovanou dobou montáže 0.32.3 hodín. Obtiažnosť je stredná, vyžaduje trpezlivosť a koncentráciu.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 102
Počet kusov 113 ks
Čas montáže 0.3 h
Obtiažnosť 2 / 5
Odporúčaný vek 8
Dĺžka 65 mm
Výška 205 mm
Šírka 115 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!