Kontaktujte nás info@robotoys.sk
176 ks
Počet kusov
5 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Vložka do police na knihy - Prázdninový záhradný domček Rolife TGB06

39,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
23 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Milujete knihy a kvety? Snívate o tajnej záhrade, kde môžete uniknúť pred svetom a užiť si kvalitne strávený čas so sebou? Ak áno, budete milovať Prázdninový záhradný domček TGB06, úžasnú súpravu pre domácich majstrov, ktorá vám umožní vytvoriť si vlastný miniatúrny záhradný domček.

Knižný kútik záhradného domu TGB06 je knižný kútik s krásnou scenériou záhrady. Dom je v štýle francúzskej elegancie kombinujúcej sa s rustikálnym šarmom, obsahuje žiarivé vitráže, zakrivené schodisko, okná s otváraním do strán, nočné svetlá citlivé na dotyk a nádherné vistérie. Môžete si predstaviť, že žijete v tomto útulnom a romantickom priestore, obklopení vôňou a farbami kvetov.

Záhradný dom nie je len nádhernou dekoráciou pre váš domov, ale aj zábavným a obohacujúcim projektom na stavbu. Súprava obsahuje všetko, čo potrebujete na zostavenie domčeka, vrátane preglejky, papiera, plastu, lepidla, pinzety a podrobného návodu na použitie. Súprava je vhodná pre deti od 14 rokov a jej dokončenie trvá približne 5 hodín. Veľkosť zostavy je 203x110x241 mm a súprava obsahuje 176 dielikov.

Knižný kútik je dokonalým darčekom pre vás alebo vašich blízkych, ktorí oceňujú knihy, kvety a remeslá. Môžete ho umiestniť na policu, stôl alebo kdekoľvek inde, kde chcete dodať šarm a krásu. Môžete ho použiť aj ako zarážku na knihy na oddelenie kníh. Knižný kútik záhradného domu vo vás vyvolá pocit, že máte doma malý kúsok raja.

Objednajte si svoj domček ešte dnes a vychutnajte si čaro vytvárania vlastného miniatúrneho záhradného domčeka. Budete ohromení kvalitou a detailom tejto stavebnice a výsledok svojej práce si zamilujete. Záhradný domček je viac než len produkt, je to zážitok, ktorý vám prinesie radosť a spokojnosť. Nepremeškajte túto príležitosť vlastniť tento úžasný knižný kútik a objednajte si ten svoj už teraz!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 57 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 78
Počet kusov 176 ks
Čas montáže 5 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 203 mm
Výška 241 mm
Šírka 110 mm

Recenzie

5 z 5
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
2 hodnotení