Kontaktujte nás info@robotoys.sk
194 ks
Počet kusov
3 h
Čas montáže
1 / 5
Obtiažnosť

Vložka do police na knihy - Kníhkupectvo Rolife TGB07

39,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
8 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Máte radi knihy a záhady? Chcete svojej poličke dodať šarm a eleganciu? Ak áno, potom si zamilujete kníhkupectvo TGB07, miniatúrna knižná dioráma, ktorá je inšpirovaná slávnou francúzskou dominantou „Shakespeare and Company“.

Kníhkupectvo TGB07 je DIY súprava, ktorá vám umožní zostaviť si vlastný knižný kútik za 3-4 hodiny. Je vyrobený z kvalitnej preglejky, MDF dosky a papiera a má 194 dielikov, ktoré sa dajú ľahko zostaviť. Nepotrebujete žiadne lepidlo ani farbu, len postupujte podľa pokynov a použite dodané nálepky a príslušenstvo.

Kníhkupectvo TGB07 nie je len obyčajný knižný kútik, je to replika klasického kníhkupectva s dlhou históriou a tajomstvom. Kníhkupectvo sa nachádza na ulici vo Francúzsku a má starú pohovku v európskom štýle, viacvrstvovú policu na knihy, retro farebnú strechu, klasický dizajn výkladu, úložnú skrinku s nádhernými predmetmi a duté okno v európskom štýle. Kníhkupectvo je tiež miestom, kde mnohí známi spisovatelia usporadúvali literárne salóny a niektorí tu aj bývali. Ale najúžasnejšie je, že majiteľ kníhkupectva má tajomstvo, ktoré nikomu nepovedal. Raz v noci našiel niekoľko ľudí, ktorí sa rozprávali o svojom písaní na pohovke, a zdalo sa, že sú to slávni spisovatelia z minulého storočia. Bolo to skutočné stretnutie alebo len halucinácia?

Kníhkupectvo TGB07 má dotykové svetlo a skrytú schránku na batérie v spodnej časti. Dotykové svetlo vytvára teplú a útulnú atmosféru a skrytá skrinka na batérie robí kábel neviditeľným a ľahko sa pripája. Kníhkupectvo TGB07 je dokonalý darček pre milovníkov kníh, domácich majstrov a fanúšikov záhad. Je to skvelý spôsob, ako oddeliť knihy a ozdobiť poličku, zlepšiť svoje praktické schopnosti a užiť si magické dobrodružstvo.

Objednajte si kníhkupectvo TGB07 ešte dnes a pripravte sa vstúpiť do sveta kníh a zázrakov!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 35 hodín. Úroveň obtiažnosti je ľahká, čo ju robí ideálnou pre začiatočníkov a občasných staviteľov 3D puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 76
Počet kusov 194 ks
Čas montáže 3 h
Obtiažnosť 1 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 220 mm
Výška 220 mm
Šírka 115 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!