Kontaktujte nás info@robotoys.sk
216 ks
Počet kusov
4 h
Čas montáže
1 / 5
Obtiažnosť

Vložka do police na knihy - Čarovný dom Rolife TGB03

39,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
11 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 18. júna
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 18. júna
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Ste fanúšikom mágie a záhad? Radi čítate knihy, ktoré vás prenesú do fantastického sveta? Ak áno, zamilujete si Čarovný dom, jedinečný a kreatívny drevený domček, ktorý sa perfektne hodí na vašu policu.

Vložka do police na knihy - Čarovný dom je súprava pre domácich majstrov, ktorá vám umožní postaviť si svoj vlastný miniatúrny kúzelnícky obchod. Dodáva sa s 216 kusmi dreva, papiera a kovu, ktoré sa dajú ľahko zostaviť pomocou farebných dosiek a laserového značenia. Môžete si vychutnať relaxačný a obohacujúci proces vytvárania vlastnej magickej scény.

Táto stavebnica je navrhnutá s nádhernými detailmi a obsahuje mnoho prvkov z magického sveta. V obchodíku nájdeš sovu, metlu, čierne vtáky a ďalšie tajomné predmety. Dvere majú tehlový dizajn a veľkú vývesnú tabuľu s nápisom „Magic House“. Interiér je zdobený šedo-zelenými farbami a špeciálnou šošovkou, ktorá vytvára ilúziu hĺbky.

Čarovný dom má tiež štyri ovládateľné svetlá a dotykový spínač, ktorý vám umožní osvetliť scénu v noci. Teplé farebné svetlo dodáva čarovnému obchodu útulnú a očarujúcu atmosféru. Scénu si tiež môžete pozrieť z rôznych uhlov vďaka dizajnu strechy.

Vložka do police na knihy nie je len zábavným a kreatívnym DIY projektom, ale aj úžasným dekorom pre vašu policu. Vďaka tomu budú vaše knihy vyzerať atraktívnejšie a lákavejšie a tiež podnieti vašu fantáziu zakaždým, keď ju uvidíte. Je to tiež perfektný darček pre milovníkov kníh, ktorí oceňujú umenie a mágiu.

Ak hľadáte spôsob, ako okoreniť svoju poličku a vyjadriť svoju lásku k mágii, nenechajte si ujsť šancu získať Knižný kútik magického domu. Je to jedinečný produkt, ktorý vám prinesie radosť a spokojnosť. Objednajte si svoj ešte dnes a vstúpte do magického sveta Čarovného domu!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 46 hodín. Úroveň obtiažnosti je ľahká, čo ju robí ideálnou pre začiatočníkov a občasných staviteľov 3D puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 58
Počet kusov 216 ks
Čas montáže 4 h
Obtiažnosť 1 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 240 mm
Výška 180 mm
Šírka 110 mm

Recenzie

5 z 5
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
2 hodnotení