Kontaktujte nás info@robotoys.sk
237 ks
Počet kusov
6 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Fiat 125p Little Story E002

24,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
27 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu streda 22. mája
2,90 €
Predajne a odberné miesta streda 22. mája
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Predstavujeme 3D drevený model auta Fiat 125p, nadčasové umelecké dielo, ktoré vám prináša klasickú históriu poľského motorizmu na dosah ruky. Tento model nie je len hračkou, ale majstrovským dielom, ktoré vystihuje podstatu ikonického Fiatu 125p, auta vyrábaného v rokoch 1967 až 1991.

Fiat 125p má bohatú históriu, ide o motorové vozidlo vyrábané na základe licencie Fiat štátnym výrobcom Fabryka Samochodów Osobowych (FSO) v Poľsku. Náš drevený model je poctou tomuto ikonickému autu a umožňuje vám zažiť kus poľskej motoristickej histórie.

Model je postavený v mierke 1:16, čo odráža skutočné rozmery Fiatu 125p. S dĺžkou 26,2 cm, šírkou 11,7 cm a výškou 8,5 cm ide o kompaktnú, no detailnú reprezentáciu tohto klasického auta. Súprava obsahuje 237 prvkov, všetky vyrobené z vysokokvalitného dreva, ktoré je starostlivo vybrané pre odolnosť a krásu.

Naše drevené modely sú navrhnuté a vyrobené v Poľsku s precíznou pozornosťou na každý detail, čo zaručuje najvyššiu možnú kvalitu. Vyznačuje sa charakteristickými krivkami, precízne vyrezávanými tvarmi a retro povrchovou úpravou, ktorá mu dodáva jedinečné čaro.

Montáž modelu je vďaka dokonalému spracovaniu príjemným a uspokojivým zážitkom. Súprava je vyrobená z vysoko kvalitnej preglejky a dodáva sa vo forme listov s predrezanými a očíslovanými prvkami. Na zostavenie jednoducho oddeľte diely od vzoru a spojte ich bez použitia lepidla podľa podrobného návodu, ktorý je súčasťou balenia.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 68 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 94
Počet kusov 237 ks
Čas montáže 6 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 262 mm
Výška 85 mm
Šírka 117 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!