Kontaktujte nás info@robotoys.sk
164 ks
Počet kusov
1.5 h
Čas montáže
1 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Model veteránu Rolife TG504

17,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
31 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Hľadáte zábavný a kreatívny spôsob trávenia voľného času? Milujete vintage štýl a klasické autá? Ak áno, zamilujete si Model veteránu, súpravu dreveného modelu, ktorá vám umožní postaviť si vlastnú mini repliku veterána.

Model veteránu je viac než len hračka. Je to umelecké dielo, ktoré si môžete vystaviť na svojom stole, poličke alebo rímse. Je to zároveň výzva, ktorá preverí vaše schopnosti a trpezlivosť. Na vytvorenie tohto úžasného modelu, ktorý sa vyznačuje flexibilnou kapotou motora, farebnými kolesami, otvárateľnými dverami, nádhernými ozdobami a realistickým interiérom, budete musieť zostaviť 164 kusov dreva. Na streche auta nájdete aj gitaru a kufor, ktoré dodávajú modelu viac šarmu a osobitosti.

Model veteránu je vhodné pre každého vo veku od 8 rokov. Dodáva sa so všetkým, čo potrebujete na dokončenie projektu, vrátane podrobných pokynov, brúsneho papiera a lepidla. Čas montáže je cca 1,5 hodiny, v závislosti od vašich skúseností a rýchlosti. Užijete si proces skladania tohto modelu, ktorý podnieti vašu koncentráciu a logické myslenie. Akonáhle skončíte, budete cítiť pocit úspechu a hrdosti.

Model veteránu nie je len stavebnicou, ale má aj svoj príbeh. Príbeh rozpráva o mladom mužovi Joeovi, ktorý miluje vintage štýl a slobodu. Kúpi si historické auto a vydá sa na cestu za svojimi snami a objavovaním neznámeho. Prináša si so sebou gitaru a zbalenú tašku, pripravený na akékoľvek dobrodružstvo. Môžete si predstaviť seba ako Joea alebo si s týmto modelom vytvoriť vlastnú postavu a príbeh.

Model veteránu je perfektný darček pre seba alebo niekoho, koho máte radi. Je to jedinečný a nezabudnuteľný spôsob, ako vyjadriť svoju vášeň pre vintage štýl a klasické autá. Je to tiež skvelý spôsob, ako si oddýchnuť a zabaviť sa vo svojom voľnom čase. Objednajte si svoje ešte dnes a začnite svoju cestu s veteránom!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 8 rokov, s odhadovanou dobou montáže 1.53.5 hodín. Úroveň obtiažnosti je ľahká, čo ju robí ideálnou pre začiatočníkov a občasných staviteľov 3D puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 53
Počet kusov 164 ks
Čas montáže 1.5 h
Obtiažnosť 1 / 5
Odporúčaný vek 8
Dĺžka 160 mm
Výška 80 mm
Šírka 70 mm

Recenzie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 hodnotení