Kontaktujte nás info@robotoys.sk
298 ks
Počet kusov
4 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Vintage auto ROKR MC801

22,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
17 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Hľadáte zábavné a náročné hobby, ktoré vás prenesie do iného času a na iné miesto? Máte radi klasické autá a vintage štýl? Ak áno, zamilujete si Vintage auto MC801, stavebnicu dreveného modelu, ktorá vám umožní postaviť si vlastnú repliku retro automobilu v mierke 1:15.

Vintage auto nie je len hračka, ale umelecké dielo. Vyznačuje sa realistickým dizajnom inšpirovaným ikonickými automobilmi polovice 20. storočia, akými boli Ford Model T a Rolls-Royce Silver Ghost. Budete ohromení zložitými detailmi, ako je ručný štartér, otvárateľné dvere, sedadlá v štýle pohovky, skrinka na náradie a aerodynamické blatníky.

Vintage auto je tiež skvelý spôsob, ako spoznať históriu a technológiu automobilov. Zistíte, ako sa autá vyvíjali z ručne kľukových štartérov k elektrickým štartérom, od kľúčových spínačov zapaľovania k inteligentným štartérom a od jednoduchých motorov k zložitým. Oceníte aj remeselné spracovanie a kvalitu materiálov, ako je napríklad lipa z vysokej zemepisnej šírky severnej studenej zóny, ktorá je pevná a odolná.

Vintage auto sa ľahko montuje vďaka jasnému a zrozumiteľnému návodu na použitie a vysoko presnej technológii rezania laserom. Na dokončenie 298 dielov budete potrebovať asi 4 hodiny, ale užijete si každú minútu. Proces montáže precvičí váš mozog, zlepší vaše jemné motorické zručnosti a zvýši vašu koncentráciu a trpezlivosť.

Vintage auto je perfektný darček pre deti aj dospelých. Deti si zamilujú hru s pružnými kolesami a tlačenie auta, aby zažili životné tempo minulosti. Dospelí budú radi vystavovať auto ako dekoratívny alebo zberateľský kúsok. Vintage auto MC801 je viac než len stavebnica modelu, je to cesta časom a priestorom.

Objednajte si svoje Vintage auto ešte dnes a užite si vzrušenie zo stavania vlastného veterána!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 46 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 72
Počet kusov 298 ks
Čas montáže 4 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 190 mm
Výška 115 mm
Šírka 92 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!