Kontaktujte nás info@robotoys.sk
145 ks
Počet kusov
1 h
Čas montáže
1 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Model trojplošníka Rolife TG301

Zľava
23 %
Pôvodne
12,99 €
Dnes len
9,99 € s DPH
8,33 € bez DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
36 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu piatok 19. apríla
2,90 €
Predajne a odberné miesta piatok 19. apríla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Hľadáte zábavný a kreatívny spôsob, ako stráviť kvalitný čas s rodinou alebo priateľmi? Milujete DIY projekty, ktoré sú výzvou pre vašu myseľ a ruky? Ak áno, budete milovať Model trojplošníka, súpravu dreveného modelu, ktorá vám umožní postaviť si vlastný trojplošník!

Model trojplošníka má jedinečný a originálny dizajn, ktorý je predrezaný laserom pre jednoduchú montáž. Nepotrebujete žiadne lepidlo ani nástroje, stačí postupovať podľa jasných pokynov. Súprava obsahuje 145 drevených dielikov, ktoré do seba dokonale zapadajú a vytvárajú realistický a detailný trojplošník.

Model trojplošníka je vhodný pre dospelých aj deti od 8 rokov. Je to skvelý umelecký projekt, ktorý môžu rodičia a deti dokončiť spoločne, alebo dokonalý darček pre každého, kto má rád remeslá, puzzle alebo letectvo. Môžete ho použiť aj ako školský projekt, kde sa dozviete o histórii a mechanike trojplošníkov.

Je to skvelá dekorácia pre vašu vitrínu, stôl, stôl, policu alebo kdekoľvek, kde chcete pridať trochu zábavy a šarmu. Model trojplošníka meria 210x176x121 mm a váži iba 0,2 kg, takže sa dá ľahko premiestňovať a skladovať.

Model trojplošníka je viac než len hračka, je to majstrovské dielo umenia a inžinierstva, ktoré si môžete vytvoriť vlastnými rukami. Objednajte si svoj ešte dnes a vychutnajte si uspokojenie zo stavby vlastného trojplošníka!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 8 rokov, s odhadovanou dobou montáže 13 hodín. Úroveň obtiažnosti je ľahká, čo ju robí ideálnou pre začiatočníkov a občasných staviteľov 3D puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 46
Počet kusov 145 ks
Čas montáže 1 h
Obtiažnosť 1 / 5
Odporúčaný vek 8
Dĺžka 176 mm
Výška 121 mm
Šírka 210 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!