Kontaktujte nás info@robotoys.sk
158 ks
Počet kusov
4 h
Čas montáže
4 / 5
Obtiažnosť

Drevené mechanické 3D puzzle - Trezor ROKR LK502

Zľava
7 %
Pôvodne
27,99 €
Dnes len
25,99 € s DPH
21,66 € bez DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
12 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. apríla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. apríla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Chcete prekvapiť svojho blízkeho jedinečným a zmysluplným darčekom? Chcete vyjadriť svoju lásku kreatívnym a romantickým spôsobom? Chcete si užiť zábavu pri zostavovaní mechanickej pokladničky sami?

Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali áno, tak ste na správnom mieste!

ROKR Treasure Box nie je len obyčajná šperkovnica. Je to zaheslovaná pokladnička, ktorá sa otvára iba špeciálnym kódom, ktorý si môžete sami nastaviť. Môžete si vybrať dátum, ktorý je pre vás a vášho partnera zmysluplný, ako napríklad výročie, narodeniny alebo prvý bozk, a použiť ho ako heslo pre schránku. Potom môžete uložiť svoje vzácne predmety, ako sú prstene, náhrdelníky, fotografie alebo milostné listy, do škatule a uzamknúť ju otočným kľúčom.

ROKR Treasure Box je tiež súprava pre domácich majstrov, ktorú si môžete zostaviť sami alebo so svojím partnerom. Dodáva sa so 158 drevenými dielikmi, ktoré sú vyrezané laserom s vysokou presnosťou a odolnosťou. Proces montáže je náročný, ale obohacujúci a jeho dokončenie vám zaberie približne 4 hodiny. Budete musieť postupovať podľa podrobného anglického návodu, ktorý vás krok za krokom prevedie procesom montáže. Budete si tiež musieť zaznamenať a zapamätať heslo, ktoré ste nastavili počas procesu montáže, pretože ho nemožno neskôr zmeniť.

Tento produkt nieje iba funkčná pokladnička, ale aj krásna a elegantná dekorácia do vášho domova. Má vintage a retro štýl, ktorý dodá šarm a eleganciu každej miestnosti. Má skrytú priehradku, do ktorej sa dajú uložiť drobnosti, tajný zámok, ktorý sa dá otvoriť iba správnym heslom, pohyblivý kryt ozubeného kolesa, ktorý odhaľuje vnútorný mechanizmus, a otočný kľúč, ktorý aktivuje otvorenie boxu.

ROKR Treasure Box je perfektný darček pre dievčatá, ktoré milujú romantiku, tajomno a dobrodružstvo. Je vhodný pre každého, kto má 14 rokov a viac. Má veľkosť balenia 320x235x39 mm a veľkosť zostavy 100x124x85 mm.

Nepremeškajte túto príležitosť ukázať svoju lásku jedinečným a kreatívnym spôsobom. Objednajte si šperkovnicu ešte dnes a doprajte svojmu blízkemu pocit výnimočnosti a radosti!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 46 hodín. Úroveň obtiažnosti je pokročilá, vhodná pre skúsených puzzlistov hľadajúcich väčšiu výzvu.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 57
Počet kusov 158 ks
Čas montáže 4 h
Obtiažnosť 4 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 100 mm
Výška 85 mm
Šírka 124 mm

Recenzie

5 z 5
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
2 hodnotení