Kontaktujte nás info@robotoys.sk
303 ks
Počet kusov
5 h
Čas montáže
4 / 5
Obtiažnosť

Drevené mechanické 3D puzzle - Klasická tlačiareň ROKR LK602

61,99 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
5 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu streda 22. mája
ZADARMO
Predajne a odberné miesta streda 22. mája
ZADARMO
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Predstavujeme Vám Drevené mechanické 3D puzzle - Klasická tlačiareň ROKR LK602: jedinečný a inovatívny model mechanického tlačového stroja, ktorý prináša kúzlo pohyblivého typu tlače a samofarbiacich pečiatok na dosah ruky.

Tento zložitý model, zložený z 303 kusov vysokokvalitnej preglejky a tlačových dosiek, ponúka pútavý zážitok z montáže s úrovňou obtiažnosti 4 zo 6 hviezdičiek. Je ideálny pre osoby vo veku 14 a viac rokov a s dobou montáže približne 5 hodín je to skvelý spôsob, ako stráviť pokojné popoludnie.

Po zložení má tlačový stroj rozmery 215 x 145 x 270 mm, čo z neho robí kompaktný, ale pôsobivý doplnok k akémukoľvek stolu alebo vitríne. Veľkosť balenia je 316 * 230 * 53 mm, takže je ľahké ho zabaliť ako darček pre špeciálneho človeka.

Klasická tlačiareň je viac než len model; je to plne funkčný tlačiarenský stroj, ktorý vám umožní vytvoriť si svoj vlastný DIY zošit. S rôznymi pohyblivými písmenami a vzormi, ktoré sú súčasťou balenia, si ich môžete usporiadať podľa vlastného výberu a vytlačiť, aby ste vytvorili kreatívne výrezy z papiera, plány a zoznamy úloh.

Model obsahuje skrytú atramentovú podložku, voštinovú tortovú lampu, ktorá indikuje prevádzku, 45° uhlovú rukoväť pre jednoduchú obsluhu a rozkošných malých medvedíkov, ktorí predstierajú, že nalievajú atrament, nanášajú atrament a presúvajú nástroje, keď je rukoväť stlačená. K dispozícii je dokonca aj odkladacia zásuvka na uloženie ofsetového papiera na tlač a stredoveké hodiny astroláb, ktoré dodávajú šarmu.

Jednou z výnimočných vlastností tlačiarne je jej samofarbiaci mechanizmus. Tento mechanizmus, inšpirovaný samofarbiacou pečiatkou, zaisťuje konzistentné a čisté výsledky pri každom použití, čím eliminuje potrebu samostatného atramentového vankúšika.

Tím ROKR R&D si vybral lipu z vysokej zemepisnej šírky severnej studenej zóny pre jej pevnosť, odolnosť a jemnú rovnomernú kresbu. Vysoko presný proces rezania laserom v ustálenom stave zaisťuje, že všetky diely dokonale lícujú a každý bajonet pevne sedí.

Klasická tlačiareň ROKR LK602 ponúka okrem zábavného a pútavého projektu aj vzdelávacie výhody. Skladanie malých dielov vyžaduje presnú koordináciu ruka-oko a manipuláciu s predmetmi, čo pomáha rozvíjať jemnú motoriku.

Súčasťou balenia sú jasné a zrozumiteľné pokyny krok za krokom a na oficiálnom účte YouTube je k dispozícii aj podrobné montážne video.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 57 hodín. Úroveň obtiažnosti je pokročilá, vhodná pre skúsených puzzlistov hľadajúcich väčšiu výzvu.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 90
Počet kusov 303 ks
Čas montáže 5 h
Obtiažnosť 4 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 27 mm
Výška 215 mm
Šírka 145 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!