Kontaktujte nás info@robotoys.sk
254 ks
Počet kusov
6 h
Čas montáže
4 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Marble Parkour ROKR LG501

Zľava
10 %
Pôvodne
39,99 €
Dnes len
35,99 € s DPH
29,99 € bez DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
10 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu piatok 19. apríla
2,90 €
Predajne a odberné miesta piatok 19. apríla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

ROKR Marble Parkour LG501 je úžasná súprava, ktorá spája krásu vedy a strojov. Môžete si postaviť svoj vlastný parkúr s 233 predrezanými kusmi dreva a 10 guľôčkami a užiť si vzrušenie z toho, ako sa rútia dolu svahmi a zákrutami. Táto súprava nie je len zábavná hračka, ale aj učebná pomôcka, ktorá vás naučí princípy STEM (veda, technika, inžinierstvo a matematika). Dozviete sa, ako prevody, páky, spínače, koľajnice a lieviky spolupracujú pri vytváraní komplexného a fascinujúceho mechanizmu.

Toto puzzle obsahuje veľa zariadení, vďaka ktorým je beh vzrušujúcejší a dynamickejší. Môžete použiť zdvíhač kolies na zdvihnutie guľôčok na vrchol, kde vstúpia do špirálového lievika, ktorý vedie k dvom rôznym cestám. Môžete tiež použiť flip-flop na prepínanie medzi cestami a vytváranie rôznych výsledkov. Súprava obsahuje aj schodík, dve rovné koľajnice, tri oblúkové koľajnice a pevnú základňu.

Marble Parkour je vyrobený z kvalitného lipového dreva zo severnej studenej zóny, ktoré je pevné, trvácne, odolné voči opotrebovaniu a korózii. Drevo je jemné a jednotné, vykazuje hodvábny lesk a vrstvenú textúru. Diely sú rezané laserom s vysokou presnosťou a dokonale do seba zapadajú. Súprava sa dodáva s vynikajúcim balením, príslušenstvom a anglickým návodom s jasnými obrázkami a textami. Detailné montážne video si môžete pozrieť aj na oficiálnom účte YouTube.

ROKR Marble Parkour je náročný projekt, ktorý si vyžaduje vašu trpezlivosť a sústredenie. Precvičí si mozog, logické myslenie a jemné mentálne schopnosti. Keď dokončíte montáž a uvidíte, ako sa guľôčky hladko pohybujú po trati, pocítite obrovský úspech. Svoje majstrovské dielo môžete tiež predviesť svojim priateľom a rodine alebo ho použiť ako domácu dekoráciu pre každého, kto miluje vedu a stroje. ROKR Marble Parkour LG501 je skvelý darček pre seba alebo niekoho výnimočného, kto si ho bude navždy vážiť. Nepremeškajte túto príležitosť postaviť si svoj vlastný mini parkúr! Objednajte si teraz a pripravte sa na úžasné dobrodružstvo!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 68 hodín. Úroveň obtiažnosti je pokročilá, vhodná pre skúsených puzzlistov hľadajúcich väčšiu výzvu.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 42
Počet kusov 254 ks
Čas montáže 6 h
Obtiažnosť 4 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 255 mm
Výška 185 mm
Šírka 235 mm

Recenzie

4.5 z 5
5 1x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x
2 hodnotení