Kontaktujte nás info@robotoys.sk
223 ks
Počet kusov
4.5 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Drevené mechanické 3D puzzle - Čarovný klavír ROKR AMK81

Zľava
11 %
Pôvodne
44,99 €
Dnes len
39,99 € s DPH
33,33 € bez DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
5 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu piatok 19. apríla
2,90 €
Predajne a odberné miesta piatok 19. apríla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Hľadáte jedinečný a pútavý darček pre seba alebo svojich blízkych? Máte radi hudbu a mágiu? Ak áno, očarí vás Čarovný klavír, stavebnica dreveného modelu, ktorá vám umožní postaviť si vlastný samohrajúci klavír s priehľadným obalom a knižným podstavcom. Toto nie je len hračka, ale majstrovské dielo umenia a techniky, ktoré vás ohromí svojimi zložitými detailmi a krásnou melódiou.

Čarovný klavír je stavebnica DIY dreveného modelu, ktorá pozostáva z 223 kusov vysokokvalitného lipového dreva, vyrezaného laserom s presnosťou a odolnosťou. Proces montáže je zábavný a obohacujúci, pretože budete postupovať podľa jasného a podrobného návodu, ktorý vás prevedie krok za krokom. Na oficiálnom účte YouTube nájdete aj videonávod, ktorý vám ukáže, ako zostaviť model.

Po dokončení montáže budete mať úžasný drevený model klavíra, ktorý dokáže hrať Canon Variations, hypnotizujúcu kompozíciu, o ktorej sa hovorí, že má magickú moc. Klavír má samohrajúce klávesy, ktoré sa pohybujú hore a dole bez manuálneho stláčania, čím vytvárajú realistický a očarujúci efekt. Môžete tiež preskúmať vnútorný mechanizmus cez kryt podobný krištáľu a obdivovať prevodovku, ktorá robí kúzlo.

Model klavíra má tiež niekoľko retro a atraktívnych dizajnov, ako je svietnik, hudobný stojan a knižná základňa. Svietnik dodáva klavíru nádych elegancie a nostalgie, kým notový stojan obsahuje noty pre variácie Canon. Knižná základňa je kreatívny a dômyselný dizajn, vďaka ktorému klavír vyzerá, akoby spočíval na starých knihách, ktoré obsahujú tajomstvá a múdrosti z minulosti.

ROKR Magic Piano AMK81 je viac než len drevený model; je to hudobný zázrak, ktorý zapáli vašu predstavivosť a prenesie vás do sveta, kde sa hudba a mágia prelínajú. Je to perfektný darček pre každého, kto miluje hudbu, umenie alebo hádanky, ako aj skvelá domáca dekorácia, ktorá zapôsobí na vašich hostí. Či už sa chcete vyzvať, uvoľniť svoju myseľ alebo si užiť kvalitný čas s rodinou či priateľmi, ROKR Magic Piano AMK81 vám poskytne nezabudnuteľný zážitok.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 4.56.5 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 70
Počet kusov 223 ks
Čas montáže 4.5 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 170 mm
Výška 125 mm
Šírka 140 mm

Recenzie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 hodnotení