Kontaktujte nás info@robotoys.sk
420 ks
Počet kusov
7 h
Čas montáže
4 / 5
Obtiažnosť

Drevené mechanické 3D puzzle - Továreň na čokoládu ROKR LGA02

60,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
13 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. júla
ZADARMO
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
ZADARMO
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Hľadáte zábavný a kreatívny spôsob, ako tráviť čas? Milujete čokoládu a sladkosti? Baví vás stavať a hrať sa s guľôčkovými dráhami? Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali áno, potom sa vám bude páčiť Továreň na čokoládu, drevený 3D puzzle model, ktorý kombinuje tému čokoládovne s guľôčkovou dráhou.

Tento model vám umožní postaviť si vlastnú miniatúrnu továreň na čokoládu s rôznymi dráhami, mechanizmami a funkciami. Po zostavení 420 drevených dielikov podľa podrobnej inštruktážnej knihy môžete začať otáčať rukoväťou a posúvať guľôčky v štýle cukríkov po dráhach. Budete ohromení zdvíhacím mechanizmom push-pull, dvojitými šikmými dráhami, závesnou dráhou, akrylovou doskou, zariadením na ukladanie loptičiek a ďalšími. Model má tiež steampunkovú robotickú vežu, starý mosadzný zvonček, otvárateľné prístupové dvere a LED tabuľu, ktorá osvetľuje továreň.

Továreň na čokoládu nie je len zábavná a náročná skladačka, ale aj úžasný výstavný kúsok, ktorý zapôsobí na vašich priateľov a rodinu. Model má retro a elegantný dizajn s tmavosivou technikou farbenia dreva, potlačou metalickým atramentom a akrylovým ochranným krytom. Model je vyrobený z kvalitného lipového dreva zo severnej studenej zóny, ktoré je pevné, trvácne, odolné voči opotrebovaniu a korózii. Model využíva aj vysoko presnú technológiu rezania laserom, ktorá zaisťuje, že všetky diely perfektne pasujú a zostavujú.

Továreň na čokoládu je perfektný darček pre každého, kto má rád čokoládu, cukríky, guľôčkovú dráhu alebo 3D puzzle. Je vhodná pre deti od 14 rokov a má úroveň obtiažnosti 4 zo 6 hviezdičiek. Zloženie trvá približne 7 hodín a výsledná veľkosť je 255x170x310 mm. Veľkosť balenia je 317x233x68,5 mm a obsahuje všetky drevené časti, LED osvetlenie, návod a guľôčky v tvare cukroviniek.

Ak ste pripravení zažiť kúzlo továrne na čokoládu, objednajte si tú svoju ešte dnes a užite si nekonečnú zábavu pri stavaní a hraní s touto úžasnou stavebnicou. Budete radi, že ste to urobili!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 79 hodín. Úroveň obtiažnosti je pokročilá, vhodná pre skúsených puzzlistov hľadajúcich väčšiu výzvu.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 75
Počet kusov 420 ks
Čas montáže 7 h
Obtiažnosť 4 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 107 mm
Výška 644 mm
Šírka 298 mm

Recenzie

5 z 5
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
2 hodnotení