Kontaktujte nás info@robotoys.sk
164 ks
Počet kusov
3 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Svietiaca Eiffelová veža Rolife TGL01

39,99 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
4 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu piatok 19. apríla
2,90 €
Predajne a odberné miesta piatok 19. apríla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Hľadáte jedinečný a kreatívny darček pre svojich blízkych? Chcete do svojho domova pridať šarm a eleganciu? Ak áno, potom sa vám bude páčiť Svietiaca Eiffelová veža, mini model ikonickej parížskej pamiatky, ktorý je zároveň svetlom so štyrmi režimami svietenia.

Tento model je inšpirovaný svetoznámou architektúrou Eiffelovej veže, ktorá bola postavená v roku 1889 na oslavu stého výročia Francúzskej revolúcie. Tento model je presnou replikou pôvodného majstrovského diela s jemným a dutým vyrezávaným dizajnom. Je vyrobený z MDF dosky a šnúrových svetiel a dá sa jednoducho zložiť za 3 hodiny bez lepidla. Zmontovaný rozmer je 220x213x530 mm, čo je 638-krát menej ako skutočná veža.

Svietiaca Eiffelová veža je viac než len jemná umelecká dekorácia. Je to tiež nočná lampa, ktorá môže poskytnúť okolité osvetlenie cez port typu C. Medzi štyrmi režimami osvetlenia môžete prepínať dotykom prepínača na základni, ktorý obsahuje aj kreatívny dizajn mapy Paríža a 3D slovo „Paríž“. Režimy osvetlenia sú stále svetlo, tečúce svetlo, dýchajúce svetlo a blikajúce svetlo, ktoré môžu vytvoriť rôzne atmosféry a nálady pre vašu izbu.

Svietiaca Eiffelová veža je dokonalým darčekom pre každého, kto miluje Paríž, architektúru alebo kutilské remeslá. Je vhodný pre deti od 14 rokov a môže byť zábavnou a vzdelávacou aktivitou pre rodičov a deti. Môže to byť aj luxusná dekorácia, ktorá urobí váš domov štýlovým a romantickým, alebo suvenír na pamiatku.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 35 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 73
Počet kusov 164 ks
Čas montáže 3 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 220 mm
Výška 530 mm
Šírka 220 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!