Kontaktujte nás info@robotoys.sk
165 ks
Počet kusov
10 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Miniatúrny domček - Lilyina veranda Rolife DG11

34,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
10 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu streda 22. mája
2,90 €
Predajne a odberné miesta streda 22. mája
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Vstúpte do sveta s Lily’s Porch DG11, miniatúrnou súpravou Rolife pre domácich majstrov, ktorá oživuje kúzlo útulnej verandy. Tento precízne vyrobený drevený mini domček, doplnený milou mačkou a živým kvetinovým dvorom, je dôkazom krásy miniatúrneho umenia.

Ekologická elegancia

Každý kus tejto sady je vyrobený v mierke 1:24 a je navrhnutý s precíznosťou a starostlivosťou. Použité materiály sú ekologické a bez otrepov, čo zaisťuje hladkú a bezpečnú montáž. Farba je bez zápachu a ľahko umývateľná, vďaka čomu je s ňou radosť pracovať.

Cesta stvorenia

Lily’s Porch DG11 je viac než len súprava modelu – je to cesta tvorby. Či už ste začiatočník alebo skúsený remeselník, jasný a farebný návod krok za krokom vás prevedie celým procesom. Venujte dve hodiny denne zostaveniu tohto majstrovského diela a nielenže si vypestujete dobré návyky, ale vytvoríte si aj domček hračiek s prekvapením, ktorý je skutočne váš.

Trpezlivosť, radosť a hrdosť

Stavba Lily’s Porch DG11 vyžaduje trpezlivosť, ale odmena je obrovská. Zostavte ho s rodinou alebo priateľmi a zažite potešenie z ručného tvorenia. Po dokončení budete mať pocit úspechu a budete mať pohodlnú a roztomilú miestnosť na obdivovanie.

Perfektný darček a domáca dekorácia

Kto by odolal takémuto darčeku z rozprávkového domu? Lily’s Porch DG11, jemnejšia ako priemerné ručné práce, je dokonalým darčekom pre domácich majstrov alebo pre každého, kto má trpezlivosť a čas. Je to vynikajúca voľba na narodeniny, Vianoce, Valentína alebo ako jedinečný predmet do domácnosti.

Poznámka: Použite materiály podľa pokynov, aby ste predišli nedostatku finálnych dielov. Ak je niečo v súprave rozbité, nenechajte sa odradiť - použite svoju predstavivosť a opravte to! Upozorňujeme, že z dôvodu colnej politiky v medzinárodnej preprave nie sú zahrnuté lepidlo, pigment ani batéria.

S Lily’s Porch DG11 nezostavujete len miniatúrnu súpravu – vytvárate si vlastný svet.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 1012 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 93
Počet kusov 165 ks
Čas montáže 10 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 271 mm
Výška 220 mm
Šírka 203 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!