Kontaktujte nás info@robotoys.sk
171 ks
Počet kusov
26 h
Čas montáže
5 / 5
Obtiažnosť

Miniatúrny domček - Dorino podkrovie Rolife DG12

41,99 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
10 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu streda 22. mája
2,90 €
Predajne a odberné miesta streda 22. mája
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Vstúpte do Dorinho sveta, precízne vyrobeného miniatúrneho podkrovia, ktoré vám prináša kúzlo moderného bývania na dosah ruky. Tento model určený pre osoby vo veku 14 a viac rokov je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ako je drevo, papier a kov, a ponúka realistickú a odolnú konštrukciu.

So 171 kusmi na zostavenie ponúka pútavý projekt, ktorého dokončenie trvá približne 26 hodín. Hotový výrobok meria 230 x 160 x 260 mm, čo z neho robí kompaktnú, no detailnú reprezentáciu moderného loftu.

LOFT DG12 je príbeh o dvoch poschodiach, z ktorých každé sa môže pochváliť vlastnými jedinečnými scénami. Farebný dizajn macaron a použitie bielej a modrej ako hlavných farieb dodávajú domu svetlú a útulnú atmosféru, vďaka čomu je po zložení atraktívnym kúskom domáceho dekoru.

Na prvom poschodí nájdete dobre zorganizovanú policu na knihy a útulnú pohovku, ktorá vytvára pohodlnú zónu na čítanie. Steny sú zdobené roztomilými fotografiami mačiek, ktoré ukazujú Dorinu lásku k fotografovaniu. Druhé poschodie je priestranné, obsahuje malý stolík, lavičku a niekoľko rastlín, čo ponúka dokonalé prostredie pre Dorine voľnočasové aktivity.

Od kvetinového točitého schodiska až po vintage fotoaparát a ružovú predĺženú pohovku, každý detail Dory LOFT DG12 bol premyslene navrhnutý tak, aby kopíroval skutočné prvky.

Dora's LOFT DG12 je viac než len model; je to kreatívny darček pre domácich majstrov, nástroj na rozvoj mentálnych a manuálnych schopností a pôsobivá domáca dekorácia, ktorá vyniká. Zažite radosť z montáže a vlastnenia moderného podkrovia s Dora’s LOFT DG12.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 2628 hodín. Úroveň obtiažnosti je expertná a poskytuje pre skúsených nadšencov zložité a komplexné skúsenosti s riešením hádaniek.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 91
Počet kusov 171 ks
Čas montáže 26 h
Obtiažnosť 5 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 230 mm
Výška 260 mm
Šírka 160 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!