Kontaktujte nás info@robotoys.sk
196 ks
Počet kusov
10 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Miniatúrny domček - Útulná kuchyňa Rolife DG159

41,99 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
9 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu streda 22. mája
2,90 €
Predajne a odberné miesta streda 22. mája
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Vstúpte do sveta kulinárskych pôžitkov s Útulnou kuchyňou Rolife DG159. Táto miniatúrna kuchynská súprava určená pre deti od 14 rokov je dokonalou zmesou nostalgie a zábavy a prináša teplo domácej kuchyne priamo do vašich rúk.

Táto súprava je vyrobená z vysoko kvalitnej preglejky, papiera a plastu a obsahuje 196 dielikov, ktoré sa dajú zostaviť do detailnej kuchynskej scény. S veľkosťou zostavy 190x171x185 mm je to ideálna veľkosť na vystavenie alebo hranie.

Útulná kuchyňa DG159 je viac než len model, je to cesta späť do srdca domova. Kuchyňa, miesto radosti a tepla, je miestom, kde sa rodiny stretávajú, aby sa podelili o jedlo a vytvorili spomienky. Táto súprava vystihuje podstatu, od zaneprázdnených rodičov varením až po radosť z rodiny, ktorá si vychutnáva teplé a chutné jedlo.

Zostava je rozdelená do štyroch detailných častí: vstupná časť, priestor na varenie, úložný priestor a jedálenský kút. Každý priestor je starostlivo navrhnutý, od mini kuchynského náčinia vo varnom priestore až po dobre zorganizovanú skrinku a vynikajúcu kuchynskú dosku. Po uvarení si vychutnajte skvelé jedlo na domácom jedálenskom stole ozdobenom károvaným obrusom. Okolité LED svetlo dodáva nádych útulnosti, vďaka čomu scéna ožije.

Zábava však nekončí pri montáži. Útulná kuchyňa tiež podporuje predstieranie hry s bábikami, čo vám umožní vytvárať si vlastné príbehy a dobrodružstvá. A keď sa hranie skončí, poslúži ako očarujúca domáca dekorácia s LED svetlom.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 1012 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 89
Počet kusov 196 ks
Čas montáže 10 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 185 mm
Výška 190 mm
Šírka 171 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!