Kontaktujte nás info@robotoys.sk
228 ks
Počet kusov
6 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Fiat 126P Little Story E005

24,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
29 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu streda 22. mája
2,90 €
Predajne a odberné miesta streda 22. mája
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Predstavujeme vám drevený 3D model vozidla Fiat 126P, jedinečnú zmes kreativity, remeselnej zručnosti a nostalgie. Tento produkt je viac než len puzzle; je to cesta časom, pocta ikonickému autu Fiat 126P, s láskou známemu ako „Maluch“12.

Toto 3D puzzle, vyrobené s precíznou pozornosťou k detailu, je navrhnuté a vyrobené v Poľsku, čo zaručuje najvyššiu kvalitu. Súprava je vyrobená z vysokokvalitnej preglejky, čo vám predstavuje výzvu, ktorá je tak odolná, ako aj príjemná. S 228 predrezanými a očíslovanými prvkami môžete tento model zostaviť bez potreby lepidla podľa podrobného návodu, ktorý je súčasťou balenia.

Po zložení meria model 21,5 cm na dĺžku, 13,5 cm na šírku a meria 11 cm na výšku, čo z neho robí dokonalý dekoratívny kúsok pre každé prostredie. 3D drevený model auta Fiat 126P je však viac než len dekorácia. Je to vzdelávacia hračka, ktorá ponúka praktické skúsenosti s históriou a inžinierstvom, vhodná pre každého vo veku 14 a viac rokov.

Fiat 126P, automobil, ktorý tento model predstavuje, je symbolom talianskej dizajnérskej zdatnosti a dôkazom sily kompaktných automobilov. Fiat 126P, známy ako „talianska vrecková raketa“, si ukradol srdcia po celej Amerike a stal sa kultúrnou ikonou v rodnom Taliansku. Tento model vám umožní zažiť kúsok automobilovej histórie priamo v pohodlí domova.

Každá sada obsahuje nový, originálny model z Little Story, podrobný návod na montáž a cestu späť do éry Fiatu 126P. Upozorňujeme, že vzhľadom na prítomnosť malých prvkov je pri montáži potrebný dozor dospelej osoby.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 68 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 97
Počet kusov 228 ks
Čas montáže 6 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 215 mm
Výška 110 mm
Šírka 135 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!