Kontaktujte nás info@robotoys.sk
482 ks
Počet kusov
12 h
Čas montáže
5 / 5
Obtiažnosť

Drevené mechanické 3D puzzle - Pinball ROKR EG01

179 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
9 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. júla
ZADARMO
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
ZADARMO
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Ste pripravení znovu zažiť vzrušenie z hrania pinballu? Chcete zažiť vzrušenie z odpaľovania terčov a bodovania so skutočným dreveným modelom? Ak áno, potom si zamilujete ROKR 3D Pinball EG01, klasický 3D pinballový model, ktorý kombinuje retro cirkusový dizajn so živými zvukovými a svetelnými efektmi.

3D Pinball EG01 je stavebnica pre domácich majstrov, ktorá obsahuje 482 drevených dielikov, oceľové guličky a ďalšie príslušenstvo. Môžete si ho zostaviť podľa podrobného návodu, ktorý obsahuje jasné obrázky a texty. Čas montáže je asi 12 hodín a úroveň obtiažnosti je šesť hviezdičiek. Ide o náročný a obohacujúci projekt, ktorý preverí vašu trpezlivosť a koncentráciu.

Po dokončení montáže si môžete užiť hru pinball so svojimi priateľmi a rodinou. Model má klasický bodovací systém, ktorý zobrazuje vaše body pomocou hviezdičiek. Guľôčku môžete spustiť potiahnutím piestu a plutvami môžete ovládať stlačením tlačidiel na oboch stranách. Model má rôzne funkcie, vďaka ktorým je hra zábavnejšia a realistickejšia, ako napríklad:

  • Zložité dráhy, ktoré vedú loptičku k rôznym cieľom
  • Displej s hviezdnym skóre, ktorý zobrazuje vaše body pomocou LED svetiel
  • Slávnostný slon, ktorý sa pohne, keď doňho narazíte
  • Trojuholníkový odraz, ktorý odrazí loptu späť
  • Medený zvonček, ktorý zazvoní, keď dáte gól
  • Retro cirkusová dekorácia, ktorá navodí slávnostnú atmosféru

3D Pinball EG01 je vyrobený z kvalitnej lipy zo severnej studenej zóny, ktorá je pevná a odolná. Štruktúra dreva je jemná a jednotná, vykazuje hodvábny lesk a vrstvenie. Model využíva vysoko presnú technológiu laserového rezania v ustálenom stave, ktorá zaisťuje, že všetky diely perfektne sedia a každý bajonet je tesný. Model tiež využíva prispôsobené diely pre lepšiu odolnosť a funkčnosť.

3D Pinball nie je len zábavná hra, ale aj skvelý darček. Je vhodný pre každého, kto má rád pinball, cirkus alebo DIY projekty. Je to ideálna voľba na narodeniny, sviatky alebo špeciálne príležitosti.

ROKR 3D Pinball je jedinečný a úžasný produkt, ktorý vám prinesie hodiny zábavy a spokojnosti. Je to kreatívny spôsob, ako si precvičiť mozog a praktické zručnosti. Je to úžasný spôsob, ako si oživiť spomienky z detstva a podeliť sa o ne so svojimi blízkymi. Objednajte si svoj ešte dnes a pripravte sa na zábavu!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 1214 hodín. Úroveň obtiažnosti je expertná a poskytuje pre skúsených nadšencov zložité a komplexné skúsenosti s riešením hádaniek.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 43
Počet kusov 482 ks
Čas montáže 12 h
Obtiažnosť 5 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 475 mm
Výška 280 mm
Šírka 275 mm

Recenzie

4.7 z 5
5 2x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x
3 hodnotení