Kontaktujte nás info@robotoys.sk
156 ks
Počet kusov
2 h
Čas montáže
1 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Akordeón Rolife TG410

Zľava
17 %
Pôvodne
11,99 €
Dnes len
9,99 € s DPH
8,33 € bez DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
28 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu piatok 19. apríla
2,90 €
Predajne a odberné miesta piatok 19. apríla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Hľadáte jedinečný a kreatívny darček pre seba alebo niekoho, kto má rád hudbu? Chcete zažiť čaro akordeónu bez toho, aby ste minuli majland? Ak áno, potom sa vám bude páčiť akordeón TG410, mini maketa skutočnej harmoniky, ktorú si môžete zostaviť a hrať!

Akordeón je vyrobený z kvalitného dreva a má 156 dielikov, ktoré sa dajú jednoducho zložiť za 2 hodiny. Proces montáže je zábavný a obohacujúci, pretože sa naučíte, ako akordeón funguje a oceníte jeho zložitý dizajn. Hotový model má vynikajúce pražce, simulované mechy a tlačidlá, ktoré môžu produkovať rôzne tóny, keď mierne potiahnete za harmoniku. Môžete hrať svoje obľúbené melódie alebo si len užívať zvuk tohto mini nástroja.

Akordeón nie je len hudobná hračka, ale aj jemná ozdoba na vašom stole. Dodá vášmu domovu či kancelárii nádych elegancie a nostalgie. Môžete ho tiež vystaviť v sklenenej vitríne alebo drevenej krabici, aby ste ho chránili pred prachom a vlhkosťou. Je to perfektný darček pre milovníkov hudby, najmä tých, ktorí majú radi klasickú alebo ľudovú hudbu. Pripomenie im krásne melódie a príbehy, ktoré vie harmonika rozprávať.

Akordeón sa dodáva s podrobným montážnym návodom a všetkými nástrojmi, ktoré potrebujete na dokončenie modelu. Je vhodný pre každého, kto má 8 rokov a viac. Je to skvelý spôsob, ako stráviť nejaký kvalitný čas s rodinou či priateľmi, alebo si oddýchnuť a zrelaxovať sami. Prinesie radosť a spokojnosť, ako aj pocit úspechu.

Objednajte si akordeón ešte dnes a pripravte sa užiť si kúzlo tohto mini akordeónu! Jeho realistický vzhľad a zvuk vás ohromí a pri jeho zostavovaní a hraní sa budete báječne baviť. Accordion je viac než len model, je to umelecké dielo, ktoré si môžete vážiť celý život!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 8 rokov, s odhadovanou dobou montáže 24 hodín. Úroveň obtiažnosti je ľahká, čo ju robí ideálnou pre začiatočníkov a občasných staviteľov 3D puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 41
Počet kusov 156 ks
Čas montáže 2 h
Obtiažnosť 1 / 5
Odporúčaný vek 8
Dĺžka 170 mm
Výška 75 mm
Šírka 95 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!