Kontaktujte nás info@robotoys.sk
62 ks
Počet kusov
1.5 h
Čas montáže
2 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Husle Capriccio ROKR TG604K

Zľava
13 %
Pôvodne
15,99 €
Dnes len
13,99 € s DPH
11,66 € bez DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
36 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. apríla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. apríla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Ak hľadáte jedinečný a kreatívny spôsob, ako vyjadriť svoju hudobnú vášeň, možno budete chcieť vyskúšať Husle Capriccio. Stavebnica DIY dreveného modelu, ktorá vám umožní postaviť si vlastné miniatúrne husle s realistickými detailmi a vynikajúcim remeselným spracovaním. 

Môžete si užiť zábavu a výzvu pri skladaní dielikov alebo maľovaní povrchu. Husle Capriccio sú krásnou dekoráciou pre váš domov alebo kanceláriu. Dodáva sa so všetkým, čo potrebujete na dokončenie projektu, vrátane podrobného návodu na použitie, dreveného stojana a sláčika. 

Husle Capriccio sú jedným z najobľúbenejších produktov v sérii, ktorá zahŕňa aj ďalšie nástroje, ako je klavír, gitara a bubon. Tieto husle sú perfektným darčekom pre vás alebo vašich blízkych, ktorí milujú hudbu a umenie. Nepremeškajte túto príležitosť popustiť uzdu svojej kreativite a vychutnať si uspokojenie z výroby vlastných huslí. Objednajte si husle Capriccio ešte dnes a pripravte sa zažiť kúzlo hudby a woodcraftu.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 8 rokov, s odhadovanou dobou montáže 1.53.5 hodín. Obtiažnosť je stredná, vyžaduje trpezlivosť a koncentráciu.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 66
Počet kusov 62 ks
Čas montáže 1.5 h
Obtiažnosť 2 / 5
Odporúčaný vek 8
Dĺžka 145 mm
Výška 150 mm
Šírka 75 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!