Kontaktujte nás info@robotoys.sk
210 ks
Počet kusov
4.5 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Drevené mechanické 3D puzzle - Viktoriánska lucerna ROKR AMK61

45,99 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
7 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu piatok 19. apríla
2,90 €
Predajne a odberné miesta piatok 19. apríla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Hľadáte jedinečný a kreatívny darček pre niekoho, koho máte radi? Baví vás skladanie 3D puzzle a počúvanie upokojujúcej hudby? Ak áno, zamilujete si Viktoriánsku lucernu AMK61, hudobný lampáš, ktorý kombinuje 3D puzzle a hraciu skrinku.

Viktoriánska lucerna ROKR AMK61 je 3D puzzle, ktoré pozostáva z 210 drevených dielikov, ktoré môžete zostaviť podľa podrobného návodu. Puzzle je vyrobené z kvalitného lipového dreva, ktoré je trvácne, odolné voči opotrebovaniu a korózii. Puzzle má dizajn viktoriánskeho pavilónu so skrytou krabičkou na prstene, laserom vyrezaným citátom a naťahovacím kľúčom. Puzzle má tiež LED svetlo vo vnútri akrylového tienidla, ktoré dodáva teplú bielu žiaru, symbolizujúcu teplo a starostlivosť.

Keď skončíte skladanie puzzle, môžete namotať kľúč a vychutnať si krásnu melódiu „You Light Up My Life“. 

Hudobná skrinka sa tiež točí a zobrazuje elegantnú viktoriánsku architektúru. Svietidlo má pevnú rukoväť, vďaka ktorej ho môžete prenášať alebo zavesiť kdekoľvek chcete. Lucerna je dokonalou dekoráciou pre váš domov, kanceláriu alebo akékoľvek iné miesto, ktorému chcete dodať šarm a romantiku.

Viktoriánska lampa nie je len hudobná lampa, ale aj hlavolam, ktorý bude výzvou pre vaše logické myslenie a jemné duševné schopnosti. Hádanka má úroveň obtiažnosti 3 hviezdičky z 5 a jej dokončenie vám zaberie približne 4,5 hodiny. Puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov a môže to byť zábavná a vzdelávacia aktivita pre celú rodinu.

Viktoriánska lampa je skvelým darčekom pre každého, kto miluje 3D puzzle, hracie skrinky alebo vintage lampáše. Je to darček, ktorý vyjadrí vašu lásku a uznanie a na obdarovaného urobí trvalý dojem. Lampáš je splnená rozprávka a nikto takýto čarovný darček neodmietne.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 4.56.5 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 80
Počet kusov 210 ks
Čas montáže 4.5 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 115 mm
Výška 300 mm
Šírka 140 mm

Recenzie

4 z 5
5 0x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x
2 hodnotení