Kontaktujte nás info@robotoys.sk
336 ks
Počet kusov
4.5 h
Čas montáže
4 / 5
Obtiažnosť

Drevené mechanické 3D puzzle - Romantický kolotoč ROKR AMK62

37,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
15 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Ak hľadáte jedinečný a romantický darček pre seba alebo niekoho výnimočného, nehľadajte ďalej. Romantický kolotoč je mechanická hracia skrinka, ktorú si môžete sami postaviť z 336 drevených dielikov. Je to realistická replika kolotoča s nádhernými detailmi a farebnými koňmi. Keď pružinu v spodnej časti naviniete, kolotoč sa bude otáčať a hrať melódiu „Carousel Waltz“, zatiaľ čo kone sa pohybujú hore a dole. Je to magická a očarujúca scéna, ktorá prinesie radosť a šťastie každému, kto ju uvidí.

Romantický kolotoč nie je len hudobná skrinka, ale aj náročný a obohacujúci svojpomocný projekt. Zloženie vám zaberie asi 4,5 hodiny podľa jasného a podrobného návodu. Nepotrebujete žiadne lepidlo ani nástroje, pretože drevené časti sú vopred narezané a dokonale do seba zapadajú. Užijete si proces budovania vlastného kolotoča a dozviete sa o mechanizme a štruktúre tejto klasickej jazdy v zábavnom parku. Precvičíte si aj mozog a zlepšíte si logické myslenie a jemné motorické schopnosti.

Romantický kolotoč je vyrobený z vysokokvalitného lipového dreva, ktoré je pevné, odolné a ekologické. Drevo je jemné a jednotné, vykazuje hodvábny lesk a vrstvenú textúru. Drevené kusy sú rezané vysoko presným laserom, čo zaisťuje hladké a presné lícovanie. Kolotoč je zdobený romantickými prvkami, ako sú kvety, srdiečka, hviezdičky. Kone sú jemne vyrezávané a maľované, každý má iný tvar a výraz. Kolotoč je elegantný a pôvabný, predstavuje snahu o skutočnú lásku a šťastie.

Romantický kolotoč je perfektný darček pre každého, kto miluje romantiku a remeslo. Je vhodný pre deti od 14 rokov a môžu si ho užiť páry, rodiny alebo priatelia. Je to skvelý spôsob, ako spolu stráviť kvalitný čas a vytvoriť si trvalú spomienku. Je to tiež krásna a očarujúca domáca dekorácia, ktorá dodá každej miestnosti nádych rozmaru a elegancie. Je to umelecké dielo, na ktoré môžete byť hrdí a predviesť sa svojim hosťom.

ROKR Romantický kolotoč AMK62 je viac než len hudobná skrinka. Je to symbol lásky, šťastia a kreativity. Je to splnený sen každého, kto má rád kolotoče a hudbu.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 4.56.5 hodín. Úroveň obtiažnosti je pokročilá, vhodná pre skúsených puzzlistov hľadajúcich väčšiu výzvu.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 77
Počet kusov 336 ks
Čas montáže 4.5 h
Obtiažnosť 4 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 170 mm
Výška 235 mm
Šírka 170 mm

Recenzie

5 z 5
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
2 hodnotení