Kontaktujte nás info@robotoys.sk
221 ks
Počet kusov
4 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Drevené mechanické 3D puzzle - Hracia skrinka Orpheus ROKR AM601

34,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
13 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Hľadáte zábavný a kreatívny spôsob, ako tráviť čas? Máte radi hudbu a robotov? Ak áno, zamilujete si ROKR Orpheus AM601, jedinečného robota s hudobnou skrinkou.

Hracia skrinka Orpheus je stavebnica dreveného modelu, ktorá obsahuje 221 kusov predrezaného dreva, preglejky a iných materiálov. Môžete si ho zostaviť podľa podrobného návodu, ktorý obsahuje jasné a zrozumiteľné obrázky a texty. Proces montáže je náročný a vzdelávací, pretože zlepšuje vaše kreatívne myslenie, kritické myslenie a schopnosť riešiť problémy. Dokončenie trvá asi 4 hodiny a úroveň obtiažnosti je 3 z 5 hviezdičiek.

Po dokončení montáže budete mať krásneho a funkčného robota s hudobnou skrinkou, ktorý dokáže prehrávať hudbu a pohybovať sa. Robot má na chrbte pružinu, ktorú môžete navinúť, aby ste aktivovali hudbu a prevody. Hudba je svieža a teplá a naplní vašu izbu upokojujúcou a relaxačnou atmosférou. Robot má na vrchu aj lopatku ventilátora, ktorá sa bude otáčať spolu s hudbou a dodáva modelu viac šarmu a dynamiky. Robot má vypínač svetla, ktorý môžete zapínať a vypínať a vytvárať tak rôzne efekty.

Robot Orpheus je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a technológií. Drevo je lipa z vysokej zemepisnej šírky severnej studenej zóny, ktorá je pevná, trvanlivá, odolná proti opotrebovaniu, korózii a nie je ľahké ju prasknúť. Drevo je jemné a jednotné, vykazuje hodvábny lesk a vrstvenú textúru. Proces rezania laserom je vysoko presný a stabilný, čo zaisťuje, že všetky diely sú úplne namontované a zmontované a každý bajonet je pevne nasadený.

ROKR Orpheus AM601 nie je len hudobná skrinka, ale aj umelecké dielo. Má zmiešaný štýl steampunk a retro, čo mu dodáva jedinečný a atraktívny vzhľad. Je inšpirovaný príbehom Orfea, legendárneho hudobníka a básnika gréckej mytológie, ktorý svojou hudbou dokázal očariť všetko živé. Robot music box je navrhnutý tak, aby bol pre vás spoločníkom, ktorý sa môže podeliť o vaše radosti a strasti a priviesť vás späť ku kráse minulosti.

Táto hracia skrinka je skvelý darček hodný ukážky. Je vhodný pre každého, kto má 14 a viac rokov a má rád hudbu, roboty alebo DIY projekty. Je to ideálna voľba pre narodeniny, sviatky, výročia alebo akúkoľvek špeciálnu príležitosť. 

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 46 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 82
Počet kusov 221 ks
Čas montáže 4 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 150 mm
Výška 185 mm
Šírka 92 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!