Kontaktujte nás info@robotoys.sk
424 ks
Počet kusov
10 h
Čas montáže
5 / 5
Obtiažnosť

Drevené mechanické 3D puzzle - Elektrický gramofón ROKR LKB01D

Zľava
6 %
Pôvodne
89,90 €
Dnes len
84,90 € s DPH
70,75 € bez DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
4 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu piatok 19. apríla
ZADARMO
Predajne a odberné miesta piatok 19. apríla
ZADARMO
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Hľadáte jedinečný a nostalgický darček pre seba alebo svojich blízkych? Chcete zažiť čaro elektrickej revolúcie 19. storočia? Ak áno, potom si zamilujete klasický gramofón ROKR (elektrická verzia) LKB01D, repliku prvého gramofónu na svete v pomere 1:1, ktorý dokáže prehrávať skutočné vinylové platne!

Elektrický gramofón je DIY drevená modelová súprava, ktorá vám umožní postaviť si vlastný starožitný fonograf so 424 kusmi vysokokvalitného lipového dreva. Je vybavený trojfázovým bezkomutátorovým motorom, odolným rubínovým stylusom, ovládaním hlasitosti a rozhraním USB. Dodáva sa so 7-palcovou platňou, ktorá obsahuje tri druhy hudby: Memory Of A Dance, The Merry Gent a The Giant Killers. Na tomto gramofóne si prehráte aj iné 7-palcové a 10-palcové platne.

Klasický gramofón nie je len funkčným hudobným prehrávačom, ale aj úžasným výstavným kusom, ktorý dodá vášmu domovu alebo kancelárii nádych elegancie a histórie. Má vynikajúci vzhľad, ktorý reprodukuje umeleckú krásu 19. storočia, s hladkými líniami a elegantným tvarom. Horný reproduktor a otočný disk sú navrhnuté tak, aby napodobňovali klasickú mechanickú štruktúru pôvodného gramofónu.

Gramofón je vhodný pre deti od 14 rokov. Má úroveň obtiažnosti šesť hviezdičiek a vyžaduje si asi 10 hodín montáže. Dodáva sa s podrobným návodom, ktorý obsahuje jasné obrázky a texty, ktoré vás prevedú procesom montáže. Video z montáže si môžete pozrieť aj na oficiálnom účte YouTube. Zostrojenie tohto gramofónu precvičí váš mozog, zlepší vaše logické myslenie a jemné mentálne schopnosti a dá vám pocit úspechu.

Klasický gramofón je dokonalým darčekom pre milovníkov hudby, milovníkov histórie, domácich majstrov a každého, kto oceňuje vintage štýl. Priblíži vám to svet zvuku a maľby a umožní vám vychutnať si hudbu, ktorá vám patrí. Objednajte si svoj ešte dnes a pripravte sa na objaviteľskú cestu!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 1012 hodín. Úroveň obtiažnosti je expertná a poskytuje pre skúsených nadšencov zložité a komplexné skúsenosti s riešením hádaniek.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 68
Počet kusov 424 ks
Čas montáže 10 h
Obtiažnosť 5 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 226 mm
Výška 429 mm
Šírka 261 mm

Recenzie

3 z 5
5 0x
4 0x
3 1x
2 0x
1 0x
1 hodnotení