Kontaktujte nás info@robotoys.sk
275 ks
Počet kusov
2 h
Čas montáže
4 / 5
Obtiažnosť

Drevené mechanické 3D puzzle - Thompson ROKR LQB01

47,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
14 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Hľadáte zábavný a náročný DIY projekt, ktorý uvoľní vášho vnútorného bojovníka? Chcete zažiť vzrušenie zo streľby z realistického modelu samopalu, ktorý má dva režimy streľby? Ak áno, potom sa musíte pozrieť na samopal Thompson ROKR LQB01, dokonalú súpravu drevených puzzle pre nadšencov zbraní.

Thompson ROKR LQB01 vám umožní postaviť si vlastný model samopalu od nuly. Získate 275 kusov vysokokvalitnej lipy, ktorá je vyrezaná laserom pre presnosť a odolnosť. Dostanete tiež gumičky, náboje a ďalšie príslušenstvo na dokončenie vašej zbrane.

Proces montáže je jednoduchý a príjemný, s jasnými pokynmi a ilustráciami, ktoré vás povedú. Dozviete sa o mechanike a histórii samopalu, ako aj o princípoch pohonu gumičkou. Čas montáže je približne 5 hodín, čo z neho robí dokonalý víkendový projekt pre seba alebo ako darček pre niekoho výnimočného.

Keď dokončíte svoj model samopalu, budete ohromení jeho realistickým vzhľadom a funkčnosťou. Má vratnú nabíjaciu rukoväť, prstencovú hlaveň chladiča, okrúhly bubnový zásobník a prepínač režimu streľby. Môžete si vybrať medzi režimom vyhadzovania nábojnice a normálnym režimom a strieľať gumičky na ciele vzdialené až 10 metrov. Pištoľ je bezpečná a šetrná k životnému prostrediu a gumičky sú opakovane použiteľné.

Tento model je viac než len hračka, je to majstrovské dielo remeselnej zručnosti a inžinierstva. Je to skvelý spôsob, ako zlepšiť svoju koordináciu ruka-oko, koncentráciu, kreativitu a schopnosť riešiť problémy. Je to tiež nádherný výstavný kúsok, ktorý urobí dojem na vašich priateľov a rodinu.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 24 hodín. Úroveň obtiažnosti je pokročilá, vhodná pre skúsených puzzlistov hľadajúcich väčšiu výzvu.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 74
Počet kusov 275 ks
Čas montáže 2 h
Obtiažnosť 4 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 69.7 mm
Výška 17.8 mm
Šírka 13.6 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!