Kontaktujte nás info@robotoys.sk
315 ks
Počet kusov
6 h
Čas montáže
4 / 5
Obtiažnosť

Drevené mechanické 3D puzzle - AK-47 Rifle ROKR LQ901

41,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
24 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Hľadáte realistickú a zábavnú hračku, ktorá bude výzvou pre vašu kreativitu a zručnosti? Milujete strelné zbrane a chcete vlastniť model jednej z najikonickejších pušiek v histórii? Ak áno, útočnú pušku ROKR AK-47 LQ901 si zamilujete!

Útočná puška ROKR AK-47 LQ901 je drevený montážny model, ktorý vám umožní postaviť si vlastnú simulačnú útočnú pušku od nuly. Dodáva sa s 315 kusmi vysokokvalitného lipového dreva, ktoré sú rezané laserom pre presnosť a odolnosť. Užijete si proces skladania pušky, ktorá obsahuje pažbu, prepínač režimu streľby, odnímateľnú sponu a bezpečnú guľku s gumičkou, ktorá môže strieľať v jednom alebo nepretržitom režime. Puška má tiež realistickú silu spätného rázu, ktorá zvyšuje vzrušenie a vzrušenie z jej používania.

Útočná puška nie je len hračkou, ale aj majstrovským dielom remeselného spracovania a dizajnu. Spája klasický štýl AK-47 s modernými drevenými montážnymi technikami, výsledkom čoho je jedinečná a pútavá zbraň. Budete hrdí na to, že svoju pušku vystavíte doma alebo vo svojej kancelárii, alebo ju budete predvádzať svojim priateľom a rodine. Puška je tiež skvelým darčekom pre každého, kto má rád strelné zbrane, modely alebo puzzle.

Útočná puška ROKR AK-47 LQ901 sa dodáva s podrobným návodom, ktorý vás prevedie každým krokom montáže. Na oficiálnom účte YouTube nájdete aj videonávod, ktorý vám ukáže, ako si zložiť pušku. Čas montáže je približne 6 hodín, čo je ideálne pre víkendový projekt alebo daždivé dni. Montáž nevyžaduje žiadne lepidlo ani náradie, iba ruky a mozog. Úroveň obtiažnosti je 4 zo 6 hviezdičiek, čo znamená, že je to náročné, ale nie nemožné. Cestou sa zabavíte a veľa sa naučíte.

Útočná puška je vhodná pre každého vo veku 14 rokov a viac. Je to skvelý spôsob, ako si precvičiť logické myslenie a jemné mentálne zručnosti, ako aj zlepšiť svoju trpezlivosť a koncentráciu. Je to tiež obohacujúca a uspokojujúca skúsenosť, ktorá vám dá pocit úspechu a radosti.

Nepremeškajte túto úžasnú príležitosť vlastniť jedinečnú útočnú pušku AK-47 s nádychom remeselného spracovania a histórie! Objednajte si svoju ešte dnes a pripravte sa na hodiny zábavy a dobrodružstva s útočnou puškou ROKR AK-47 LQ901!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 68 hodín. Úroveň obtiažnosti je pokročilá, vhodná pre skúsených puzzlistov hľadajúcich väčšiu výzvu.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 67
Počet kusov 315 ks
Čas montáže 6 h
Obtiažnosť 4 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 720 mm
Výška 220 mm
Šírka 55 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!