Kontaktujte nás info@robotoys.sk
369 ks
Počet kusov
4 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Model armádneho džípu ROKR MC701

22,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
13 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

ROKR MC701 je model vojenského vozidla v mierke 1:16, ktorý sa používal v 20. storočí. Je to náročný a obohacujúci DIY projekt, ktorý si vyžaduje trpezlivosť a sústredenie. Budete musieť poskladať 369 drevených dielikov, aby ste vytvorili realistický a detailný model, ktorý obsahuje petro bubon, ozubené koleso, sedadlo vodiča, schránku na náboje, útočnú pušku AK a multifunkčnú lopatu. Model je vyrobený z kvalitnej lipy zo severnej studenej zóny, ktorá je pevná, trvácna, odolná voči opotrebovaniu a korózii. Model je tiež dodávaný s vynikajúcim balením, príslušenstvom a anglickým návodom na použitie s jasnými obrázkami a textami. Detailné montážne video si môžete pozrieť aj na oficiálnom účte YouTube.

Model armádneho džípu nie je len zábavná a vzdelávacia hračka, ale aj úžasná dekorácia pre váš domov alebo kanceláriu. Je inšpirovaný históriou vývoja vozidiel a predstavuje zložité štruktúry a funkcie pôvodného vozidla. Je to perfektný darček pre každého, kto má rád vojenskú históriu, strojárstvo alebo stavanie modelov. Keď to dokončíte, prinesie vám to obrovský pocit úspechu a uspokojenia. Objednajte si svoje ešte dnes a užite si úžasnú cestu vytvárania vlastného mini armádneho poľného auta!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 46 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 54
Počet kusov 369 ks
Čas montáže 4 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 189 mm
Výška 89 mm
Šírka 99 mm

Recenzie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 hodnotení