Kontaktujte nás info@robotoys.sk
374 ks
Počet kusov
5 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Klasická mestská električka ROKR LK801

59,99 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
7 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu piatok 19. apríla
ZADARMO
Predajne a odberné miesta piatok 19. apríla
ZADARMO
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Milujete historické električky a historické mestá? Baví vás stavať veci vlastnými rukami? Ak áno, zamilujete si električku ROKR Classic City Tram LK801, súpravu dreveného modelu, ktorá pretvára ikonickú električku 28 v portugalskom Lisabone.

Táto drevená stavebnica nie je len hračka; je to majstrovské dielo inžinierstva a remesla. Poskladáte 374 drevených dielikov, aby ste vytvorili repliku električky 28 v mierke 1:24, doplnenú o vratný pružinový mechanizmus, ktorý jej umožňuje pohyb vpred. Získate tiež realistickú električkovú zastávku so semaforom, cestujúceho s kufríkom a gombíkom určenia, ktorý vám umožní vybrať si, kam ísť.

ROKR Classic City Tram LK801 je viac než len model; je to príbeh. Keď ju postavíte, dozviete sa o histórii a kultúre Lisabonu a o úlohe električky 28 v jeho rozvoji. Zažijete aj čaro a krásu mesta, keď si predstavíte jazdu električkou po jeho úzkych kopcovitých uličkách, obdivovanie starobylej architektúry a ohromujúci výhľad.

Električka ROKR Classic City Tram LK801 je dokonalým darčekom pre každého, kto má rád električky, históriu alebo hlavolamy. Je vhodná pre deti od 14 rokov a jej zloženie trvá približne 5 hodín. Je to zábavná a obohacujúca výzva, ktorá stimuluje váš mozog a inšpiruje vašu kreativitu.

Objednajte si svoj ešte dnes a užite si cestu svojho života!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 57 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 88
Počet kusov 374 ks
Čas montáže 5 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 290 mm
Výška 250 mm
Šírka 165 mm

Recenzie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 hodnotení