Kontaktujte nás info@robotoys.sk
174 ks
Počet kusov
3.5 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Drevené mechanické 3D puzzle - Karneval pri západe slnka Rolife AMT01

49,99 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
9 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu piatok 19. apríla
2,90 €
Predajne a odberné miesta piatok 19. apríla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Máte radi hracie skrinky a cirkusy? Ak áno, budete milovať Karneval pri západe slnka, jedinečnú a kreatívnu hudobnú skrinku, ktorá využíva rámec v tvare televízora, aby vám priniesla nový zážitok. Táto hudobná skrinka nie je len krásnou domácou dekoráciou, ale aj nočnou lampou a zábavným DIY projektom.

Karneval pri západe slnka je vyrobený z vysoko kvalitnej preglejky, papiera a plastov. Ľahko sa montuje s úplným vložením a jasnými pokynmi. Môžete to dokončiť asi za 3,5 hodiny a užite si pocit úspechu. Rozmer v zloženom stave je 177x142x414mm, čo je vhodné na každý stôl alebo policu.

Karneval pri západe slnka obsahuje rotujúci cirkus s medveďom jazdiacim na kolese, tieň horskej dráhy, rôzne gondolové scény a detaily. Vrchné svetlo a podsvietenie vytvárajú atmosféru západu slnka, vďaka čomu sa budete cítiť ako vo veľkom cirkuse. Hracia skrinka hrá dve klasické piesne: Menuet G od Anny Magdaleny-Bachovej a Menuet G dur-Beethovena. Svetlá a hudbu môžete ovládať ľavým a pravým gombíkom na televízore.

Karneval pri západe slnka je perfektný darček pre každého, kto miluje hracie skrinky a cirkusy. Je vhodný pre deti od 14 rokov. Pri každom hraní vám prinesie sladký a radostný sen.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 3.55.5 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 79
Počet kusov 174 ks
Čas montáže 3.5 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 142 mm
Výška 414 mm
Šírka 177 mm

Recenzie

4.5 z 5
5 1x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x
2 hodnotení