Kontaktujte nás info@robotoys.sk
52 ks
Počet kusov
0.5 h
Čas montáže
1 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Večný kalendár ROKR LK201

22,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
12 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Hľadáte jedinečný a zábavný spôsob, ako sledovať dátum a čas? Baví vás stavať veci vlastnými rukami a napádať svoju myseľ? Ak áno, budete milovať Večný kalendár, drevené puzzle, ktoré hovorí o čase.

Večný kalendár je svojpomocne zostavený drevený stolný kalendár s dátumom od roku 2018 do roku 2040. Je vyrobený z kvalitnej lipy zo severnej studenej zóny, ktorá je pevná, odolná a krásna. Diely sú presne vyrezané laserom a dokonale do seba zapadajú. Proces montáže je jednoduchý a príjemný, vrátane jasných pokynov a nástrojov. Zvládnete to asi za pol hodinu.

Večný kalendár nie je len funkčný kalendár, ale aj úchvatný výstavný kúsok. Má rok, mesiac, a prehľadný číselný displej. Má tiež prevodový systém, ktorý vám umožňuje ľahko nastaviť dátum a čas. Dotazovať sa môžete na ktorýkoľvek mesiac v ktoromkoľvek roku od roku 2018 do roku 2040 vrátane priestupných rokov. Môžete sa tiež naučiť niekoľko trikov, vďaka ktorým bude dopyt rýchlejší a pohodlnejší.

Večný kalendár je dokonalým darčekom pre každého, kto má rád puzzle, remeslá alebo kalendáre. Je vhodný pre deti od 14 rokov. Precvičí váš mozog, zlepší vaše logické myslenie a jemné duševné schopnosti a prinesie vám pocit úspechu. Dodá tiež nádych elegancie a šarmu vášmu stolu, poličke alebo domácej výzdobe.

Objednajte si večný kalendár ešte dnes a užite si zábavu pri skladaní vlastného dreveného puzzle kalendára! Budete prekvapení, ako to funguje a ako to vyzerá!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 0.52.5 hodín. Úroveň obtiažnosti je ľahká, čo ju robí ideálnou pre začiatočníkov a občasných staviteľov 3D puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 55
Počet kusov 52 ks
Čas montáže 0.5 h
Obtiažnosť 1 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 90 mm
Výška 170 mm
Šírka 175 mm

Recenzie

5 z 5
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
2 hodnotení