Kontaktujte nás info@robotoys.sk
168 ks
Počet kusov
4 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Drevené mechanické 3D puzzle - Nástenné hodiny Zodiac ROKR LC601

52,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
18 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. júla
ZADARMO
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
ZADARMO
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Hľadáte jedinečný a kreatívny spôsob, ako ozdobiť vašu stenu? Máte radi hádanky, astrológiu a steampunkový štýl? Ak áno, zamilujete si nástenné hodiny Zodiac, drevené puzzle hodiny, ktoré vám umožnia zostaviť si vlastné nástenné hodiny s motívom zverokruhu!

Nástenné hodiny Zodiac sú 3D puzzle hodinová súprava, ktorá obsahuje 168 drevených dielikov, quartzový strojček, nastaviteľný kalendár a podrobnú príručku. Môžete si ich zostaviť sami alebo so svojou rodinou a priateľmi a užite si zábavu a výzvu pri vytváraní úžasných nástenných hodín.

Ciferník hodín obsahuje 12 vzorov zverokruhu, ktoré sú krásne navrhnuté a farbené ponorením do teplých oranžových a prírodných drevených tónov. Hodiny majú aj otočný kalendár, ktorý vám umožňuje nastaviť dátum a deň v týždni manuálnym otáčaním ozubeného kolieska. Hodiny sú vybavené presným strojčekom quartz, ktorý udržuje presný čas a vytvára nízku hlučnosť.

Nástenné hodiny Zodiac sú nielen funkčné hodinky, ale aj štýlová a elegantná dekorácia do vášho domova. Každému priestoru dodá nádych vintage šarmu a romantiky a zapôsobí na vašich hostí svojimi zložitými detailmi a remeselným spracovaním.

Nástenné hodiny Zodiac sú perfektným darčekom pre každého, kto má rád hádanky, astrológiu alebo steampunk. Je vhodný pre deti od 14 rokov a vyžaduje si asi 4 hodiny montáže. Je vyrobený z kvalitného lipového dreva zo severnej studenej zóny, ktoré je pevné, trvácne, odolné voči opotrebovaniu a korózii.

Ak ste pripravení vydať sa na vzrušujúce a obohacujúce dobrodružstvo, objednajte si nástenné hodiny ROKR Zodiac LC601 ešte dnes a užite si radosť zo zostavenia vlastných nástenných hodín zverokruhu!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 46 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 52
Počet kusov 168 ks
Čas montáže 4 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 55 mm
Výška 335 mm
Šírka 295 mm

Recenzie

4.5 z 5
5 1x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x
2 hodnotení