Kontaktujte nás info@robotoys.sk
231 ks
Počet kusov
5 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Drevené mechanické 3D puzzle - Romantické nástenné hodiny ROKR LC701

Zľava
8 %
Pôvodne
64,99 €
Dnes len
59,99 € s DPH
49,99 € bez DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
7 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. apríla
ZADARMO
Predajne a odberné miesta utorok 23. apríla
ZADARMO
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Hľadáte jedinečný a kreatívny darček pre seba alebo niekoho výnimočného? Baví vás skladanie puzzle a práca rukami? Ak áno, zamilujete si romantické nástenné hodiny, drevené puzzle hodiny, ktoré spájajú krásu a funkčnosť.

Romantické nástenné hodiny nie sú len obyčajné nástenné hodiny. Je to stavebnica pre domácich majstrov, ktorá vám umožní postaviť si vlastné elegantné a nádherné hodiny s 231 drevenými dielikmi. Hodiny obsahujú presný strojček quartz, nastaviteľný kalendár, gravitačné závažie s viktoriánskym vzorom a ozdobný vzor vavrínovej ratolesti. Môžete ho zavesiť na stenu pomocou klinca alebo háčika alebo vystaviť na poličku či stôl.

Nástenné hodiny sú vyrobené z kvalitného lipového dreva zo severnej studenej zóny, ktoré je pevné, trvácne a odolné voči opotrebovaniu a korózii. Drevo je jemné a jednotné, vykazuje hodvábny lesk a vrstvenú textúru. Diely sú rezané laserom s vysokou presnosťou a dokonale do seba zapadajú. Proces montáže je jednoduchý a príjemný vďaka jasnému a podrobnému návodu na použitie a montážnemu videu na YouTube.

Nástenné hodiny sú viac než len puzzle. Je to spôsob, ako si precvičiť mozog, zlepšiť svoje logické myslenie a mentálne schopnosti a uvoľniť svoju kreativitu. Je to tiež spôsob, ako vyjadriť svoju lásku, uznanie a obdiv niekomu výnimočnému, alebo si dopriať odmeňujúci a uspokojujúci zážitok. Je to skvelý darček pre každého, kto má rád puzzle, hodiny alebo umenie.

Objednajte si romantické nástenné hodiny ešte dnes a užite si zábavu a krásu týchto úžasných drevených puzzle!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 57 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 56
Počet kusov 231 ks
Čas montáže 5 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 298 mm
Výška 644 mm
Šírka 107 mm

Recenzie

5 z 5
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
2 hodnotení