Kontaktujte nás info@robotoys.sk
170 ks
Počet kusov
24 h
Čas montáže
2 / 5
Obtiažnosť

Miniatúrny domček - Obchod so zmrzlinou Honey Rolife DG148

38,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
1 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Obchod so zmrzlinou Honey je súprava miniatúrneho domčeka pre bábiky, ktorá vám umožní vytvoriť si vlastný sladký a útulný obchod so zmrzlinou. Môžete si užiť zábavu a výzvu pri zostavovaní drevených dielikov, lepení papierových výrezov a pridávaní LED svetiel. 

Obchod so zmrzlinou Honey je detailný a realistický model s farebným výkladom, rôznymi príchuťami zmrzliny, pokladňou, jedálnym lístkom a mnohými ďalšími doplnkami. Obchod si môžete prispôsobiť aj vlastnými nálepkami, fotografiami alebo kresbami. Je to skvelý spôsob, ako relaxovať a vyjadriť svoju kreativitu. Je to tiež skvelý darček pre vašich priateľov alebo rodinu, ktorí milujú zmrzlinu a miniatúry. 

Dodáva sa so všetkým, čo potrebujete na dokončenie projektu, vrátane návodu na použitie krok za krokom, protiprachového krytu, skrinky na batérie a hudobnej skrinky. Obchod so zmrzlinou je jedným z najobľúbenejších produktov v ich sérii Dollhouse, ktorá zahŕňa aj ďalšie obchody, ako je kaviareň, kvetinárstvo a kníhkupectvo. Nepremeškajte túto príležitosť vyrobiť si vlastnú zmrzlináreň a vychutnať si sladkosti života. Objednajte si obchod so zmrzlinou ešte dnes a pripravte sa na zábavu s miniatúrami.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 2426 hodín. Obtiažnosť je stredná, vyžaduje trpezlivosť a koncentráciu.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 65
Počet kusov 170 ks
Čas montáže 24 h
Obtiažnosť 2 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 225 mm
Výška 160 mm
Šírka 150 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!