Kontaktujte nás info@robotoys.sk
203 ks
Počet kusov
24 h
Čas montáže
2 / 5
Obtiažnosť

Miniatúrny domček - Kaviareň u Šimona Rolife DG109

38,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
10 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Kaviareň u Šimona je súprava miniatúrneho domčeka pre bábiky, ktorá vám umožní vytvoriť si vlastnú očarujúcu a elegantnú kaviareň. Môžete si užiť zábavu a výzvu pri zostavovaní drevených dielikov, lepení papierových výrezov a pridávaní LED svetiel. 

Kaviareň u Šimona je detailný a realistický model, ktorý obsahuje štýlovú výkladnú skriňu, rôzne kávovary a šálky, pokladňu, jedálny lístok a mnoho ďalšieho príslušenstva. Obchod si môžete prispôsobiť aj vlastnými nálepkami, fotografiami alebo kresbami. Je to skvelý spôsob, ako relaxovať a vyjadriť svoju kreativitu. Je to tiež skvelý darček pre vašich priateľov alebo rodinu, ktorí milujú kávu a miniatúry. 

Dodáva sa so všetkým, čo potrebujete na dokončenie projektu, vrátane návodu na použitie krok za krokom. Kaviareň u Šimona je jedným z najobľúbenejších produktov v ich sérii Dollhouse, ktorá zahŕňa aj ďalšie obchody, ako je kvetinárstvo, kníhkupectvo a cukráreň. Nepremeškajte túto príležitosť urobiť si vlastnú kaviareň a vychutnať si vôňu života. Objednajte si Kaviareň u Šimona ešte dnes a pripravte sa na zábavu s miniatúrami.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 2426 hodín. Obtiažnosť je stredná, vyžaduje trpezlivosť a koncentráciu.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 64
Počet kusov 203 ks
Čas montáže 24 h
Obtiažnosť 2 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 226 mm
Výška 190 mm
Šírka 194 mm

Recenzie

5 z 5
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
2 hodnotení