Kontaktujte nás info@robotoys.sk
136 ks
Počet kusov
10 h
Čas montáže
2 / 5
Obtiažnosť

Miniatúrny domček - Alicin obchod s čajom Rolife DG156

39,99 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
17 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. apríla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. apríla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Ste fanúšikom Alice v krajine zázrakov? Chcete zažiť čaro a zázrak tohto klasického príbehu? Ak áno, tento miniatúrny domček Alicin obchod s čajom si zamilujete. Toto je súprava pre domácich majstrov, ktorá vám umožní vybudovať si vlastný čajový obchod inšpirovaný knihou. Nájdete tu všetky materiály a návody, ktoré potrebujete na vytvorenie krásnej a detailnej scény.

Tento miniatúrny domček má drevenú konštrukciu, papierové výrezy, LED svetlá a mnoho ďalších doplnkov. Môžete ho zostaviť za približne 10 hodín a užiť si proces vytvárania vlastného majstrovského diela. Zmontovaný rozmer je 200x140x220 mm a má 136 kusov. V tomto modeli budete ohromení úrovňou realizmu a detailov.

V tomto obchode s čajom uvidíte malého roztomilého zajačika, ktorý hrá na nástroj, obrovské vreckové hodinky hojdajúce sa vo výklade, nádherné čajníky a občerstvenie na stole a mnoho ďalších rozmarných prvkov. Môžete si predstaviť seba ako Alice a pripojiť sa k nekonečnému čajovému večierku v rozprávkovom svete. Je to perfektný darček pre seba alebo pre každého, kto miluje Alicu v krajine zázrakov. Je vhodný pre deti od 14 rokov.

Nepremeškajte túto šancu priniesť si domov tento miniatúrny domček. Bude to úžasný doplnok do vašej zbierky a zdroj radosti a kreativity. Objednajte si svoj ešte dnes a pripravte sa na dobrodružstvo v krajine zázrakov!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 1012 hodín. Obtiažnosť je stredná, vyžaduje trpezlivosť a koncentráciu.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 61
Počet kusov 136 ks
Čas montáže 10 h
Obtiažnosť 2 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 200 mm
Výška 220 mm
Šírka 138 mm

Recenzie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 hodnotení