Kontaktujte nás info@robotoys.sk
158 ks
Počet kusov
2 h
Čas montáže
3 / 5
Obtiažnosť

Drevené mechanické 3D puzzle - Obliehacie delo ROKR KW801

27,99 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
23 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. apríla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. apríla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Hľadáte zábavný a náročný DIY projekt, ktorý preverí vašu kreativitu a inžinierske schopnosti? Chcete zažiť vzrušenie zo stredovekých vojen s realistickými modelmi, ktoré dokážu strieľať projektily? Ak áno, potom sa vám bude páčiť Obliehacie delo, drevené 3D puzzle, ktoré vám umožní postaviť si vlastné delo!

Obliehacie delo je sada 3d puzzle, ktorá vychádza z obrovských kanónov používaných na východných a západných bojiskách pred tisíckami rokov. Môžete si ju zostaviť z 158 predrezaných drevených dielikov, ktoré sa dajú ľahko vysunúť a zapadnú do seba. Proces montáže je zábavný a obohacujúci a môžete postupovať podľa jasného a podrobného návodu alebo si pozrieť montážne video na YouTube.

Najlepšie na tom je, že model môže skutočne strieľať! Môžete ho nabiť pingpongovou loptičkou a stlačením spúšte vystreliť na svoj cieľ. Kolesové delo má desaťnápravovú štvornásobnú konštrukciu, ktorá mu umožňuje plynulý pohyb na akomkoľvek povrchu. Uhol streľby si môžete nastaviť tak, aby ste mierili presne.

Obliehacie delo nie je len hračka, ale aj umelecké dielo. Model je vyrobený z kvalitnej lipy zo severnej studenej zóny, ktorá je pevná, odolná a krásna. Drevo je jemné a jednotné, vykazuje hodvábny lesk a vrstvenú textúru. Model má atmosférický a hustý tvar, ktorý odhaľuje tvrdý a veľkolepý vzhľad obliehacích zbraní.

Obliehacie delo je perfektný darček pre každého, kto má rád puzzle, históriu alebo boj. Je vhodný pre deti od 14 rokov a má úroveň obtiažnosti tri hviezdičky. Dokončenie modelu vám zaberie asi dve hodiny a keď ho dokončíte, pocítite obrovský pocit úspechu. Môžete si ho vystaviť doma alebo v kancelárii alebo ho použiť na stolný súboj s priateľmi alebo rodinou.

Ak ste pripravení vydať sa na vzrušujúce dobrodružstvo stavania a streľby z vlastných stredovekých obliehacích zbraní, objednajte si Obliehacie delo ešte dnes! Nebudete ľutovať!

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 24 hodín. Úroveň obtiažnosti je náročná, poskytujúca zaujímavý a stimulujúci zážitok pri riešení puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 51
Počet kusov 158 ks
Čas montáže 2 h
Obtiažnosť 3 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 320 mm
Výška 210 mm
Šírka 130 mm

Recenzie

5 z 5
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
2 hodnotení