Kontaktujte nás info@robotoys.sk
316 ks
Počet kusov
7 h
Čas montáže
4 / 5
Obtiažnosť

Drevené mechanické 3D puzzle - Slnečná sústava ROKR ST001

76,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
15 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. júla
ZADARMO
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
ZADARMO
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Fascinujú vás tajomstvá slnečnej sústavy? Chcete preskúmať zázraky ôsmich planét a ich obežných dráh? Ak áno, budete milovať Slnečnú sústavu ROKR ST001, stavebnicu DIY dreveného modelu, ktorá pomocou mechanickej konštrukcie a vstavaného trojfázového bezkomutátorového motora simuluje trajektóriu slnečnej sústavy.

Slnečná sústava je náročný a obohacujúci projekt, ktorý si vyžaduje trpezlivosť a zručnosť. Budete musieť poskladať 316 drevených dielikov, aby ste vytvorili ohromujúci displej slnečnej sústavy, doplnený o otočnú rukoväť, svietiace slnko a osem planét, ktoré sa okolo Slnka pohybujú rôznymi rýchlosťami. Osem planét je vyrobených technológiou valcovania farebnej kaše, ktorá vám pomôže rozlíšiť ich podľa ich jedinečných farieb a vzorov. Môžete tiež nakresliť svoje vlastné návrhy na planéty, aby boli realistickejšie.

Slnečná sústava je nielen zábavná a náučná hračka, ale aj krásna dekorácia pre váš domov alebo kanceláriu. Retro štýl modelu je inšpirovaný Chrámom nebies, slávnou pamiatkou v Číne, ktorá symbolizuje harmóniu medzi nebom a zemou.

Slnečná sústava je perfektný darček pre každého, kto miluje astronómiu, vedu alebo inžinierstvo. Je vhodná pre deti od 14 rokov a jej dokončenie trvá približne 7 hodín. Model je dodávaný s podrobným návodom na použitie, ktorý vás prevedie každým krokom procesu.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 79 hodín. Úroveň obtiažnosti je pokročilá, vhodná pre skúsených puzzlistov hľadajúcich väčšiu výzvu.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 71
Počet kusov 316 ks
Čas montáže 7 h
Obtiažnosť 4 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 320 mm
Výška 350 mm
Šírka 330 mm

Recenzie

5 z 5
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
2 hodnotení