Kontaktujte nás info@robotoys.sk
240 ks
Počet kusov
3 h
Čas montáže
2 / 5
Obtiažnosť

Vložka do police na knihy - Falling Sakura Rolife TGB05

Zľava
11 %
Pôvodne
44,99 €
Dnes len
39,99 € s DPH
33,33 € bez DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
16 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. apríla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. apríla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Milujete čítanie kníh a ponorenie sa do rôznych svetov? Máte radi krásu a eleganciu čínskej kultúry a architektúry? Ak áno, budete milovať Vložku do police na knihy - Falling Sakura, ohromujúcu 3D miniatúrnu scénu, ktorá premení vašu poličku na magickú rozprávkovú krajinu.

Falling Sakura je súprava pre domácich majstrov, ktorá vám umožní vytvoriť si vlastný knižný kútik s nádhernými detailmi a realistickými efektmi. Poskladáte 240 kusov preglejky, hustotnej dosky, papiera a akrylu a postavíte scénu inšpirovanú starovekou čínskou dynastiou Song. Uvidíte elegantné drevené domy plávajúce nad morom mrakov, pokojný vodopád a rieku osvetlenú mesačným svetlom, jemné okvetné lístky sakury jemne padajúce zo stromov a krásnu Nanci tancujúcu pri hudbe zvonkohry. Objavíte aj dotykový spínač, ktorý ovláda svetlo na dne rieky a za mesiacom, čím dodáva celej scéne viac atmosféry.

Falling Sakura nie je len zábavným a relaxačným projektom, ktorý môžete robiť sami alebo so svojimi priateľmi a rodinou, ale aj krásnou dekoráciou pre váš domov alebo kanceláriu. Dodá vašej poličke šarm a eleganciu a vytvorí útulnú a príjemnú atmosféru. Je to tiež skvelý tip na darček pre každého, kto miluje knihy, remeslá alebo čínsku kultúru. Môžete sa s nimi podeliť o príbeh Nanci, ktorá narazila na túto tajomnú krajinu zázrakov počas turistiky so svojimi priateľmi, a pozvať ich, aby sa k nej pridali na tejto magickej ceste.

Vložka do police na knihy - Falling Sakura je vhodná pre deti od 14 rokov a jej dokončenie trvá približne 3 hodiny. Zmontovaná veľkosť je 101x187x242 mm. Súprava obsahuje všetko, čo potrebujete, vrátane podrobných pokynov a nástrojov. Všetko, čo potrebujete, je lepidlo a batérie.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 35 hodín. Obtiažnosť je stredná, vyžaduje trpezlivosť a koncentráciu.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 50
Počet kusov 240 ks
Čas montáže 3 h
Obtiažnosť 2 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 242 mm
Výška 186 mm
Šírka 101 mm

Recenzie

5 z 5
5 3x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
3 hodnotení