Kontaktujte nás info@robotoys.sk
145 ks
Počet kusov
1 h
Čas montáže
1 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Výletná loď Rolife TG306

9,99 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
36 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu piatok 19. apríla
2,90 €
Predajne a odberné miesta piatok 19. apríla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Milujete more a dobrodružstvo plachtenia? Snívate o plavbe na luxusnej lodi so svojím blízkym? Ak áno, budete milovať túto stavebnicu výletnej lode TG306, drevenú repliku slávneho plavidla, ktoré hralo v mnohých filmoch a románoch.

Táto stavebnica modelu je vyrobená z vysokokvalitného dreva s nádhernými detailmi a realistickými prvkami. Môžete vidieť komíny s dymom, kajuty s oknami a dverami a vlnité dno lode, ktoré sa kĺže po vode. Súprava modelu sa ľahko montuje s dizajnom vkladania, ktorý nevyžaduje žiadne lepidlo ani nástroje. Môžete to dokončiť asi za hodinu a užite si pocit úspechu a uspokojenia.

Táto stavebnica je nielen zábavným a vzdelávacím koníčkom, ale aj krásnou ozdobou vášho domova alebo kancelárie. Môžete si ho vystaviť na stôl alebo poličku a obdivovať jeho eleganciu a šarm. Je to tiež skvelý darček pre vašich priateľov alebo rodinu, ktorí milujú DIY, plachtenie alebo romantiku. Ocenia váš premyslený a kreatívny darček a podelia sa o vašu vášeň pre výletnú loď TG306.

Nepremeškajte túto príležitosť vlastniť kúsok námornej histórie a romantiky. Objednajte si svoju modelovú súpravu výletnej lode TG306 ešte dnes a vydajte sa na cestu fantázie a zázrakov. Budete ohromení kvalitou a krásou tohto dreveného majstrovského diela.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 8 rokov, s odhadovanou dobou montáže 13 hodín. Úroveň obtiažnosti je ľahká, čo ju robí ideálnou pre začiatočníkov a občasných staviteľov 3D puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 87
Počet kusov 145 ks
Čas montáže 1 h
Obtiažnosť 1 / 5
Odporúčaný vek 8
Dĺžka 191 mm
Výška 109 mm
Šírka 51 mm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!