Kontaktujte nás info@robotoys.sk
182 ks
Počet kusov
1.5 h
Čas montáže
1 / 5
Obtiažnosť

Drevené 3D puzzle - Kráľovský kočiar Rolife TG302

14,90 € s DPH
Zľava 10%Pri nákupe nad 200 €
Zľava 15%Pri nákupe nad 300 €
19 ks skladom ihneď k odoslaniu
Doručenie na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Máte radi rozprávky a hádanky? Ak áno, bude sa vám páčiť stavanie tohto 3D dreveného puzzle, inšpirovaného klasickým príbehom o Popoluške. Ide o krásny a zložitý model, ktorý je možné zostaviť bez lepidla vďaka šikovnému dizajnu vkladania. Na dokončenie tohto projektu budete potrebovať približne 1,5 hodiny, ale výsledok bude stáť za to. Budete mať úžasný tekvicový vozík, ktorý môžete použiť ako dekoráciu doma alebo ho darovať niekomu výnimočnému.

Kráľovský kočiar je vyrobený z kvalitného dreva a má nádherné detaily. Môžete vidieť elegantné krivky tekvice, jemné kolieska a lampáše a rozkošné sedadlo pre Popolušku.

Drevené 3D puzzle - Kráľovský kočiar je zábavná a obohacujúca aktivita pre každého, kto má rád rozprávky a hlavolamy. Je vhodný pre deti od 14 rokov a vyžaduje určitú trpezlivosť a zručnosť. Je to tiež skvelý spôsob, ako zlepšiť svoju koncentráciu, kreativitu a schopnosť riešiť problémy. Keď dokončíte tento úžasný model a budete obdivovať jeho krásu, budete mať pocit úspechu.

Ak hľadáte jedinečné a očarujúce puzzle, ktoré vám prinesie radosť a úžas, nehľadajte nič iné ako Kráľovský kočiar. Objednajte si svoj ešte dnes a pripravte sa vstúpiť do sveta mágie a romantiky.

Obtiažnosť

Toto puzzle je vhodné pre deti od 14 rokov, s odhadovanou dobou montáže 1.53.5 hodín. Úroveň obtiažnosti je ľahká, čo ju robí ideálnou pre začiatočníkov a občasných staviteľov 3D puzzle.

Poznámka

Tento výrobok obsahuje malé časti, ktoré môžu predstavovať riziko udusenia. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte ho mimo dosahu ohňa a zdrojov vody. Zaobchádzajte s ním opatrne a vyhnite sa nadmernému tlaku alebo nárazu.

Parametre

Kód produktu 62
Počet kusov 182 ks
Čas montáže 1.5 h
Obtiažnosť 1 / 5
Odporúčaný vek 14
Dĺžka 155 mm
Výška 155 mm
Šírka 70 mm

Recenzie

5 z 5
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
2 hodnotení